Wpis z mikrobloga

@testokrol typie #!$%@?, jak ty masz 200k i drugie 200k możesz dopłacić, to kup sobie mieszkanie, stać cię. Dlaczego miałbyś mieć możliwość brania taniego kredytu, skoro możesz kupić mieszkanie? Przez takie łajzy rynek wygląda jak wygląda
  • 0
@Goronco: Twoja zj3ban4 odpowiedz nie na pytanie. A odpowiadając na twoje pytanie, bo mogę i mam do tego prawo. Może dla ciebie jest spoko schowek na miotły 30m za 400k w wawie, ale dla mnie to patologia. Nie mierz każdego swoją miarą.
@testokrol: jeżeli mieszkanie kosztuje 900k to po prostu na BK2% go nie kupisz i tyle. Jak cię stać na coś więcej niż 700k to znaczy, że stać cię na zwykły kredyt, więc na spokojnie możesz go wziąć.
@Goronco dlaczego nie? ja mam podobną sytuację, nie mam mieszkania, nigdy nie brałem kredytu, całe życie tylko wykładam kasę na to państwo, dlaczego mam brać kredyt 9 procent na nieruchomość za 900k gdy inni mogą 700-800k na 2 procent?
@Goronco: odpowiadam na

Dlaczego miałbyś mieć możliwość brania taniego kredytu, skoro możesz kupić mieszkanie?

dlaczego mam być stratny na mojej zaradności xD? tani kredyt podbija ceny również mieszkań niełapiących się w limicie, więc wpływa to bezpośrednio na moje możliwości zakupowe