Wpis z mikrobloga

Wbijcie sobie do łba, że jeśli kobieta wam nie odpisuje albo odpisuje z dużym opóźnieniem to nie dlatego, że nie ma czasu i jest wielce zajęta tylko dlatego, że zwyczajnie ma was w dupie.

Dzisiaj praktycznie WSZYSTKIE młode kobiety są aktywne w social mediach i dopóki nie mają góry obowiązków pokroju ciężkiej pracy lub rodziny to spędzają dziennie na tym długie godziny, a julczyska bez zainteresowań (czyli większość) to i nawet pół dnia. Trzeba być czystym cuckiem i idiotą aby uwierzyć w to, żeby locha nie mogła odpisać na jedną wiadomość przez cały dzień, a nawet dłużej z braku czasu. Ty po prostu nie jesteś w jej priorytetach.

W obliczu bardzo atrakcyjnego mężczyzny, kobieta będzie starać się odpisywać najszybciej jak to możliwe, angażować się w konwersację, a przede wszystkim będzie SAMA INICJOWAĆ rozmowę i ją podtrzymywać. Tu nie ma żadnej filozofii tylko czysta biologia. Jej podświadomy instynkt nie pozwala jej stracić możliwości pozyskania tak cenny genów, dlatego będzie angażować WSZYSTKIE zasoby i czas jaki ma, aby coś z tego wyszło. Jeśli kobieta rozmowach cię olewa, to jesteś dla mniej po prostu nieatrakcyjny i stanowisz dla niej co najwyżej opcję zapasową.

#blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #p0lka #przegryw #zwiazki #redpill #podrywajzwykopem
  • 37
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: prawdą jest to, że kobiety są przyspawane do telefonów, ale moim zdaniem one celowo długo nie odpisują, bo grają w gierki na zasadzie "nie odpiszę mu przez kilka godzin, niech myśli, że mam ciekawe życie i mam co robić". Oczywiście mam na myśli nie odpisanie przez np. 2-3h, a nie 20-30. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet jak jesteś chadem, to nie będą Ci od razu zawsze
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: chyba nie do końca. O ile kojarzę to gościu z kanału "musisz wiedzieć" określa się jako redpillowiec, a jestem pewien, że słyszałem coś niemal identycznego na jego kanale.
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: to prawda, laski sprawdzają telefon dosłownie co sekundę. Wiadome to bo one patrzą na facetów przez pryzmat siebie i mają pretensje jak się nie odpisze w 5 minut xD oczywiście mówimy tu o kimś z kim chce rozmawiać. A to naprawdę ciężki temat, kij wie co w tym telefonie pika a Ty sobie klocki w aucie zmieniasz, no nie rzucisz wszystkiego, jeszcze wypada ręce umyć ....
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nikt nie jest tak próżny jak baby, ciągle sprawdzają swoje lajki na socialach i ciągle z kimś piszą. Jest dokładnie tak jak pisze OP. Jak kobieta nie odpisuje to olewasz temat, jak sama się wytłumaczy to jeszcze okej. Tylko ktoś kto siebie nie szanuje będzie się dopytywał dlaczego baba nie odpisuje. Opcji zapasowych niech sobie polki szukają wśród spermiarzy, jak mają dwójkę dzieci i przebieg passata.
  • Odpowiedz
Wbijcie sobie do łba, że jeśli kobieta wam nie odpisuje albo odpisuje z dużym opóźnieniem to nie dlatego, że nie ma czasu i jest wielce zajęta tylko dlatego, że zwyczajnie ma was w dupie.


@Fekalny_okuratnik: to często znaczy, że jej koleżanki nie mają teraz czasu opracować odpowiedzi, albo mają sprzeczne opinie na wasz temat.
  • Odpowiedz