Wpis z mikrobloga

Jestem na ukończeniu pewnego badania na Tinderze, któremu poświęciłem pół roku. Wyniki są przykre, przerażające i potwierdzają w 300% #blackpill
It's over dla każdego chłopa, który ma ponad 22 lata, jest zwykłym gościem z zainteresowaniami.
Przez 1.5 miesiąca miałem na Tinderze 3 profile, jeden zakolaka z zainteresowaniami, jeden swój, z własną mordą oraz trzeci, Jeremiego, lat 19 - studenta UW z bardzo dobrą według dzisiejszych standardów mordą i z zainteresowaniami pod tytułem ramen i siłownia XD
AŻ SIĘ NIE SPODZIEWAŁEM, ŻE ZOSTANĘ TAK ZMIENIONY TYM CO SIĘ #!$%@? XDDDD
#przegryw taki jak Ja, czy Ty - będziemy walić konia i nic poza tym, dla przeciętnych ludzi są tylko grube paskudne lochy, samotne matki i jakieś #!$%@? albo po prostu brzydkie laski.
Zaplusujcie, zawołam na wyniki mojego eksperymentu, wraz ze screenami i zdjęciami mord, które były użyte na każdym profilu.

Dobranoc, o ile można mieć dobrą noc ze świadomością, że całe życie zgnije się w samotności i nigdy nikt nie będzie Was pożądać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder
  • 50
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: ale z drugiej strony jednak większość osób zdaje sobie sprawę na jakim mniej więcej poziomie atrakcyjności jest i na tej podstawie się wiąże
Mam kolegę takiego low/middle tier normika 5/10 (wzrostak 190) i poznał na tinderze pare lasek, wiadomo ze one tez w przedziale 4-5/10 ale jednak.
No i sam wykop w tym temacie to nie jest dobry wyznacznik bo jest tu nadreprezentacja moze nie tyle brzydkich co niedymorficznych facetów
  • Odpowiedz
@pianinka: Przecież ty też nie chciałabyś brzydkiego chłopa, więc czemu jęczysz? @Halineusz Dziwisz się? Skoro gramy w zasadę, że każdy szuka kogoś na swoim poziomie, to dlaczego brzydkie baby mają wymagania z dupy? Albo odwrotnie, zatem gdzie jest moja szara myszka 6/10?
  • Odpowiedz
pewnego badania


@BanbaBanba: HA HA HA koło badania to nawet nie stało. Przyznaj się, ze po prostu waliłes Jeremiego do matchowanych par fejkowego konta. Takie to było 'badanie' waligruchu.
  • Odpowiedz
@BanbaBanba: nie wiem. Ja jestem powyżej przeciętnej, bo pretty boy dobre 7/10, więc pary mam w setkach, ale jak się ustawiam z typiarami 6-7/10 to każda miała w przeszłości randki ze średnimi typami. Nie neguję hipergamii etc i jestem świadomy, ale poważniejszym problemem u OPa jest absolutny brak dynaminy i mentalne #!$%@?, a nie morda xD
  • Odpowiedz
@kamil150794: Faceci teoretycznie też mogą szukać kogoś z wyższej półki ale ich szanse na sukces są dużo mniejsze i dzieje się to z różnych powodów. Jednym z nich jest napewno libido, któe faceci mają zwykle większe, wiec mają takie parcie na ruchanie, że wolą zaruchać kogoś z niższej półki jak się da niż ciągle walić konia ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Chodzi mi o to, dlaczego tylko brzydkie baby mogą szukać kogoś z wyższej półki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kamil150794: zamiast zastanawiac sie "dlaczego ktos ma tak a ja nie" to juz lepiej skupic sie na sobie i robic swoje, po #!$%@? rozkminiac jakies nierownosci na ktore nie mamy wplywu i istnialy od zawsze?
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: tyle, ze te wszystkie płacze w stylu „locha 2/10” może mieć czada na zawołanie to tez mocno na wyrost, ewentualnie przeciętny wykopek strasznie przecenia własna uroda
  • Odpowiedz
@BanbaBanba: Ja wprowadzę trochę inny punkt widzenia. Ja jestem oceniany przez koleżanki ( grupa ok 10 dziewczyn w moim wieku), na całkiem dobrze wyglądającego 6-7/10. Założyłem Tindera w tamtym miesiącu i po tym czasie mam około 50 lików no i z 5-6 par. No i nie było żadnej chemi na spotkaniu (mam na myśli, że to spoko koleżanki, ale nie miałem ochoty uprawiać z nimi seksu). A co ciekawe w życiu
  • Odpowiedz
@BanbaBanba: szok i zdziwienie bo nie atrakcyjnego gościa lajkują również nie atrakcyjne laski XDD pomijając fakt, co chłopy odjaniepawlają na tych portalach byle by zamoczyć XD oraz to że facetów jest pewnie z 3,4 razy więcej niż lasek, chłopie.. Ty sie marnujesz XDD weź się zajmij jakąś astronautyką czy inną fizyką jądrową bo widzę , że tu potężny umysł się marnuje XDD
  • Odpowiedz