Wpis z mikrobloga

To jest pani Dominika, radna Koalicji Obywatelskiej ze Szczecina. Pani Dominika lubi publikować wizerunki i dane osobowe mężczyzn pomówionych o pedofilię przez wściekłe plażowe grażyny. Oskarżony publicznie mężczyzna popełnił samobójstwo. Zapamiętaj twarz pani Dominiki:

#falszyweoskarzenie #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #bekazlewactwa #lewackalogika #polityka
sildenafil - To jest pani Dominika, radna Koalicji Obywatelskiej ze Szczecina. Pani D...

źródło: 239448455_1272269863218092_1708764981407645655_n

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • 25
@markus666:

dodatkowo tłumaczył się, że podniecił go widok fal. Chyba że ta informacja to jakaś fantazja dziennikarska

Kolejny pelikan. Tekst o falach dopisała sobie pani Dominika bo chciała być śmieszna i chciała zyskać zasięgi. Udalo się.
  • Odpowiedz
@sildenafil:

A Tomasz Komenda przyznał się do zabójstwa. I jak to się skończyło potem?

Jak jest kretynem i się przyznał do czegoś czego nie zrobił, to czyja to jest wina?

Tak więc beka z Ciebie feministo xD

LEL, możesz mnie nazywać feministą pisowczyku, tylko nie masz na te słowa żadnego poparcia.
Tymczasem dowodów jest wiele na to, że Ty działasz pod dyktando PIS, zniechęcasz do wyborów, budujesz podziały jak tylko się
  • Odpowiedz
  • 21
@Zgrywajac_twardziela:

Jak jest kretynem i się przyznał do czegoś czego nie zrobił, to czyja to jest wina?

Zastraszenia przez policję oraz linczu, przykładowo.

możesz mnie nazywać feministą pisowczyku, tylko nie masz na te słowa żadnego poparcia.

Nazwałeś mężczyznę, który nie został skazany prawomocnym wyrokiem, "zboczeńcem", bo tak powiedziały dwie kobiety xD nie ma lepszej definicji feministy
  • Odpowiedz
@loczyn: Opozycja ściągnęła siłą tego księdza tam, sam Donald Tusk mu skórą ruszał, a wszystkie dzieci to były dzieci posłanek Platformy i Nowoczesnej które te dzieci tam przywiozły. No i policjanci którzy nałożyli mandat, to oczywiście byli jeszcze z nadania komendanta który był za rządów PO. W tle powiewała flaga działaczy LGBT, i odbywał się marsz feministek. Wszystkie te osoby nakłaniały ̶k̶s̶i̶ę̶d̶z̶a̶ lidera opozycji do masturbacji.
  • Odpowiedz
@sildenafil:

Zastraszenia przez policję oraz linczu, przykładowo.

Linczu? XD Komenda miał nierówno pod sufitem, że się do czegoś takiego przyznał bez względu na okoliczności. Kto wie czy gdyby nie to to by się nie udało go tak łatwo skazać. Pomijam już kwestię, że to są 2 zupełnie inne sprawy, i czym innym jest oskarżenie o zabójstwo, a czym innym o walenie gruchy publicznie, i raczej nikt tego księdza tam nie zmuszał
  • Odpowiedz
@sildenafil: tak wyglądają te wolne sądy i konstytucja w wydaniu Platformy. Jak ktoś jest z innej opcji to zaszczuć I doprowadzić do samobójstwa.
  • Odpowiedz
@sildenafil: ja podziwiam wykopków za zajebiście silną psychikę, że w wypadku takich oskarżeń upublicznionych na całą Polskę spokojnie próbowaliby odkręcić sprawę i w ogóle by się nie przejmowali tym, że mają na całe życie przypiętą łatkę pedofila i wszyscy będą ich nienawidzić bez względu na to czy tak było czy nie xD

Już pomijam fakt, że tyle się mówi o wrażliwości i jest pełno ludzi, którzy przy niewielkiej presji przyznaliby się
  • Odpowiedz
Jak jest kretynem i się przyznał do czegoś czego nie zrobił, to czyja to jest wina?


@Zgrywajac_twardziela: Ty tak serio? Ty nie wiesz jak służby działają w tym kraju (i nie tylko) i jak wyglądała sprawa Komendy? Gdzie to był proces czysto polityczny niemalże bo trzeba było znaleźć kozła ofiarnego jako sukces ówczesnego ministra sprawiedliwości Lecha Kaczyńskiego? Obyś ty nigdy nie był takim 'kretynem' bo jak cię służby przycisną to każdy
  • Odpowiedz
@Szalom:

Ty tak serio? Ty nie wiesz jak służby działają w tym kraju (i nie tylko) i jak wyglądała sprawa Komendy? Gdzie to był proces czysto polityczny niemalże bo trzeba było znaleźć kozła ofiarnego jako sukces ówczesnego ministra sprawiedliwości Lecha Kaczyńskiego? Obyś ty nigdy nie był takim 'kretynem' bo jak cię służby przycisną to każdy po jakimś czasie przyzna się nawet do morderstwa Kennediego.

Może i tu mnie poniosło, fakt. Tam
  • Odpowiedz
@janekplaskacz

typie, nie manipuluje bo doskonale wiesz, że nie chodzi o to czy widać a o wykonywanie czynności seksualnych.


walenie konia przecież nie jest "czynnością seksualną"
  • Odpowiedz
@Hellicon Matecki, Ty już wiesz co z tym swoim whatabotusimem.
czy ci pijacy którzy wala konia przy dzieciach są teraz z nami w pokoju?
ja nie jestem politycznym trollem w przeciwieństwie do ciebie pachole.
  • Odpowiedz