Wpis z mikrobloga

To jest pani Dominika, radna Koalicji Obywatelskiej ze Szczecina. Pani Dominika lubi publikować wizerunki i dane osobowe mężczyzn pomówionych o pedofilię przez wściekłe plażowe grażyny. Oskarżony publicznie mężczyzna popełnił samobójstwo. Zapamiętaj twarz pani Dominiki:

#falszyweoskarzenie #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #bekazlewactwa #lewackalogika #polityka
sildenafil - To jest pani Dominika, radna Koalicji Obywatelskiej ze Szczecina. Pani D...

źródło: 239448455_1272269863218092_1708764981407645655_n

Pobierz
  • 115
@sildenafil:

Ja też nie, ale nie jest to wykluczone, że z powodu zastraszenia człowiek może zgodzić się za opłacenie mandatu w zamian ze święty spokój czy przyznanie się do czegoś, czego nie zrobił.

No na pewno, gość nic nie robił, ale przyjął mandat przyznając się do winy, że walił gruchę takbyło.jpg

Do tematu Komendy już się nie odnoszę, bo zostałeś zgruzowany przez innych za bycie debilem w tej kwestii.

Debilem to
No na pewno, gość nic nie robił, ale przyjął mandat przyznając się do winy, że walił gruchę


@Zgrywajac_twardziela: tak, dopuszczam taką możliwość. Chciał zakończyć temat, żeby policja i ludzie go zostawili w spokoju. I nie zmieniaj narracji lewicowy klakierku, wasza wersja to, że był pedofiliem i walił do dzieci, a policja go puściła wolno mimo to. Może sms nie doszedł?

ja jestem całkowicie za domniemaniem niewinności w każdej możliwej sprawie.

Kłam
@sildenafil: Za stalking, który kończy się samobójem idzie się do więzienia. Czy w tej sytuacji istnieje art. z którego można oskarżyć sprawców rozpowszechniających krzywdzące informacje? Wątpię, ale mam nadzieję, że się mylę. Jest śmieszny art. o zniesławieniu i o nieumyślnym spowodowaniu śmierci, ale byłbym zaskoczony, gdyby prokuratura na poważne podeszła do sprawy. Nie ma też żadnych dowodów na popełnienie przestępstwa przez tego mężczyznę (nie jestem pewien, czy rzekoma masturbacja patrząc na
@sildenafil:

tak, dopuszczam taką możliwość. Chciał zakończyć temat, żeby policja i ludzie go zostawili w spokoju.

Chyba na głowę upadłeś xD Gość nic nie robi, ale nagle sobie ni z gruchy(hehe) ni z pietruchy ktoś zgłasza że on wali konia, mało tego policja daje wiarę ludziom, że to robił, a na końcu chłop mimo że niewinny to się nie broni i przyznaje do czegoś czego nie zrobił. Brzmi to równie wiarygodnie
Gość nic nie robi, ale nagle sobie ni z gruchy(hehe) ni z pietruchy ktoś zgłasza że on wali konia, mało tego policja daje wiarę ludziom, że to robił, a na końcu chłop mimo że niewinny to się nie broni i przyznaje do czegoś czego nie zrobił.


@Zgrywajac_twardziela: Jak najbardziej, w Polsce wydaje mi się to realne i możliwe. Nie on pierwsze zostałby pomówiony o coś, czego nie zrobił, nie jemu pierwszemu
@sildenafil: Myślę, że tak. Pada słowo "pedofil" i u półmózgów od razu włącza się pseudo poczucie sprawiedliwości oparte o chłopski rozum. Większość tych ludzi na podstawie pomówienia poleciałoby na faceta z widłami. Dziwne, że morderców tak nie szykanują. To w ogóle jest śmieszne, że istnieje rejestr przestępców seksualnych, ich skazanie nigdy się nie zaciera, ale mordercy, sprawcy pobić czy gangsterzy pozostają anonimowi i nie ma oficjalnego serwisu służącego do ich stygmatyzowania
@xDawidMx: najśmieszniejsze, że identyczne dane syna tej posłanki w tym samym czasie podało też np NaTemat, ale jazda tylko po mediach pisowskich xD no skoro to taka oczywista zbrodnia wielka to dziennikarka NaTemat nie powinna użyć tych samych danych.
Komenda miał nierówno pod sufitem, że się do czegoś takiego przyznał bez względu na okoliczności


@Zgrywajac_twardziela: nierówno pod sufitem to trzeba mieć żeby takie pierdoły wypisywać. No, ale dzieci nie pamiętają policji lat 90 i ich brutalności.
@sildenafil:

Jak najbardziej, w Polsce wydaje mi się to realne i możliwe. Nie on pierwsze zostałby pomówiony o coś, czego nie zrobił, nie jemu pierwszemu policja by nie uwierzyła i nie on pierwszy spotkałby się z tego powodu z linczem.

Nie słyszałem jeszcze nigdy o przypadku gdy ktoś zostałby pomówiony za trzepanie kapucyna w miejscu publicznym. I mało tego ten pomówiony człowiek przyjąłby mandat przyznając się do winy xD Dla świętego
Nie bez powodu liczba samobójstw wśród mężczyzn jest 7x taka jak u kobiet, m.in. z powyższych powodów i bezkarności sprawczyń pomówień


@sildenafil: gówno prawda. Jest większa, bo faceci wstydzą się prosić o pomoc. Kobieta jak czuje się źle, to idzie do lekarza. Typowy facet uważa, że psychiatra to pedalstwo, a w ogóle pokazywanie emocji to #!$%@? i #!$%@?. To jest prawdziwy powód. A twoje urojenia tego nie zmienią.