Wpis z mikrobloga

To jest pani Dominika, radna Koalicji Obywatelskiej ze Szczecina. Pani Dominika lubi publikować wizerunki i dane osobowe mężczyzn pomówionych o pedofilię przez wściekłe plażowe grażyny. Oskarżony publicznie mężczyzna popełnił samobójstwo. Zapamiętaj twarz pani Dominiki:

#falszyweoskarzenie #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #bekazlewactwa #lewackalogika #polityka
sildenafil - To jest pani Dominika, radna Koalicji Obywatelskiej ze Szczecina. Pani D...

źródło: 239448455_1272269863218092_1708764981407645655_n

Pobierz
  • 115
Fałszywe oskarżenie o pedofilię czy gwałt to praktycznie koniec życia. Ludzie, którzy po latach walki z sądzie w końcu udowodnili swoją niewinność i tak nadal są traktowani jako gwałciciele czy pedofile przez swoje środowisko.


@sildenafil Akurat w przypadku KK jak pokazują liczne przykłady na całym świecie to najwyżej powód do mniej lub bardziej dyskretnego przeniesienia na inną parafię. ¯_(ツ)_/¯

Nie zmienia to faktu, że publikowanie danych podejrzanych nie powinno mieć miejsca.
@sildenafil:

ja nie wydaję osadów, a przedstawiam fakty:

Zmarł kilkanaście godzin później pod kołami pociągu.
Tutaj manipulujesz, bo unikasz informacji, ze popelnil samobojstwo. DLACZEGO popelnil samobojstwo? Nie wiem, ale sie domyslam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Dwa, gdzie fakt dostania mandatu za czyn nieobyczajny? Nie wiem, ale sie domyslam ( ͡°(
@Tommy__: za walenie konia przy ludziach nazwiesz kogoś od razu pedofilem? A może ekshibicjonista. A może gej i walił do widoku męża tej pani. Dlatego mamy przepisy jakie mamy i kary są jakie są, za konkretne rzeczy. A pani poseł i ta pani zamiast publikować i nagonkę robić kogły zrobić jakieś dziennikarskie śledztwo i prawdziwe przestępstwa i ofiary odszukać, a może nawet przełożonych znaleźć.
oryginalny post grażyny tego nie zawierał

To był najpierw post jakiejś Grażyny, o tym informujący? Czytałem, że to tylko ta radna najpierw o tym zawiadomiła i napisała.

oskarżony o pedofilię

@sildenafil: Gwoli ścisłości. Nie ma przestępstwa takiego jak "pedofilia", więc to raczej nie był "zarzut pedofilii" jeśli już.