Wpis z mikrobloga

Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przyszłości takowego zrobić. Zobaczymy, czy jest nas chociaż z tuzin. Odnoszę wrażenie, że każdy jest pomazany; od kasjerki w Netto do listonosza czy kuriera, to jest jakaś plaga. Do pomazanych rąk czy karków coraz częściej dochodzą łydki i uda a nawet twarz. Co innego poddać się trendowi mody albo sobie zmienić kolor włosów - to wszystko cofniesz w jeden dzień. Żeby usunąć tatuaż, to już inna para kaloszy i odnoszę wrażenie, że wielu ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy.
#dziendobry
Pobierz Ryneczek - Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przy...
źródło: eee
  • 337
Masa dzieciaków teraz porysowanych chodzi, w dziwnych miejscach mających prymitywne wzory rysowane jedną cienką kreską. Motywy typu znaczek recyklingu, kosz na śmieci, łeb kotka, napis, ciąg cyfr (jakby z ałszwic) i wiele innych bez sensu wzorów, bez żadnej wartości artystycznej, kolorystyki, bez cieniowania. To już nie artystyczne dziary za które w studio brali ciężki piniądz, tylko byle co i bez sensu. Nie rozumiem tego i wątpię żeby takie obrazeczki cokolwiek miały upamiętniać.
Jeśli ktoś lubi wyglądać jak osiedlowy garaż czy hasiok... ¯\(ツ)/¯ Sami sobie zrobili zonka, może kilkanaście lat temu było to oryginalne, i szło się jakoś wyróżnić na basenie etc... - ale teraz, w ogóle to nie jest ani oryginalne ani unikatowe.... 90% piłkarzy czy innych wiochmenów ma dziary... Oryginalność poszła się paść... XD
Pobierz DJParur - Jeśli ktoś lubi wyglądać jak osiedlowy garaż czy hasiok... ¯\(ツ)/¯ Sami sob...
źródło: 57daa13387e95_o_large
@MistrzKowalski cały czas mnie zadziwia fakt, że w 2023 ludzie srają się opinią jakiś randomow spotkanych na ulicy, ale i tak nic nie przebije tych którzy się przejmują opiniami w internecie ¯_(ツ)_/¯
@ZapomnialemHaslaDoKonta: Ja mam #!$%@? na to, że ktoś się marze i jednocześnie nie mam. Na przykład jeśli mam przed sobą dwie identyczne kobiety i jedna ma jakiś tatuaż, a druga go nie ma (powtarzam - identyczne) to za tą atrakcyjniejszą uważam tą bez tatuaża. Nie wiem czy jest to kwestia gustu czy uprzedzeń ale tak mi się podoba. Podobają mi się dziewczyny z tatuażami (najlepiej jak ma ich mało i małe
Nie mam, i nie mam potrzeby robić. Ale nie ogarniam ludzi, którzy wpieprzają się w czyjeś życie. Kogoś ciało to niech zrobi sobie #!$%@? na czole. Naprawdę kogoś to obchodzi kto jak się ubiera, jaki ma tatuaż czy inne gówno na ciele????
Jak byłam mała, to marzyłam o tatuażu, bo mój wujek miał wytatuowany na przedramieniu portret swojej żony (czyli mojej cioci), kiedy była młoda i aż nie mogłam się napatrzeć, bo był bardzo dobrze wykonany.

Dzisiaj już żadnego nie chcę, bo chyba połowa koleżanek i kolegów z pracy ma jakieś dziary, w tym pobazgrane dłonie, więc w pewiem sposób ograniczyli sobie dostęp do wielu stanowisk
@Ryneczek: przerazaja mnie komentarze mentalnych dewot pod twoim postem kolezko. To ten sam poziom 'a po co to komu, a na co' co dwie babcie z youtube'a, ktore komentuje legalizacje marichuany.

Pracuje od wielu lat na dyrektorskim stanowisku w jednej z najwiekszych inzynieryjnych firm na swiecie. Ponad 50k osob worldwide, filie w 150 krajach i projekty jakie beda definiowac nastepne stulecia jezeli chodzi o technologie i zarowno ja mam tatuaz jak