Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mną szampana. Znalazłem wreszcie fajną dziewczynę i przestałem być #przegryw - okazało się że #redpill działa i to mocno. Co zmieniłem w swoim życiu? Przede wszystkich schudłem 5 kg w ciągu roku (w komentarzu macie bonusową fotkę sprzed 12 miesięcy). Po drugie zapisałem się na intensywny kurs modnego tańca i po pół roku wymiatałem na parkiecie. Zacząłem elegancko się ubierać zgodnie z trendami wyznaczanymi przez influencerów m. in. idealnie dobrałem pasek do spodni. Zacząłem uczyć się też koreańskiego a w pracy wziąłem nadgodziny więc finansowo zaczęło być lepiej i stałem się ciekawszym człowiekiem. I to wystarczyło. Miesiąc temu na ulicy zaczepiła mnie śliczna dziewczyna z pytaniem czy chciałbym się z nią umówić. Zgodziłem się. Na pierwszej randce zaiskrzyło i nawet całowaliśmy się z językiem. Zaproponowałem jej chodzenie i tak jesteśmy razem. Nawet na wakacje już wyjechaliśmy. A zatem uwierzcie w siebie. Wystarczy chcieć. To naprawdę działa. Takie są fakty a o faktach się nie dyskutuje.

#vejt #pokazmorde #pokazrozowegopaska #wygryw #podrywajzwykopem #blackpill
SzymonXes - Mirki pijcie ze mną szampana. Znalazłem wreszcie fajną dziewczynę i przes...

źródło: migns

Pobierz
  • 6
Gratulacje Mirku! I to jest postawa! A nie te wszystkie wykopowe przegrywy incele narzekające na kobiety. Udowodniłeś właśnie im jak bardzo nie mają racji. Powodzenia i pięknych wakacji dla was obojga.