Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow Ci z pod tagu "przegryw" to myślą, że związek z kobietą jest taki zajebisty, nie ma samotności, są ciągle motylki w brzuchu i jest zajebiście bo ciągle sex...

No nie, niestety tak nie jest, kobieta po jakimś czasie potrafi się znudzić facetem nawet, jeżeli jest w związku małżeńskim, sex tylko wtedy kiedy ona chce, nawet w małżeństwie oboje potrafią być samotni, nie wiem skąd się wzięło przekonanie, że będąc z kimś nie można być samotnym itd, mam wrażenie, że oni mają jakiś wypaczony obraz związku z reklam i seriali skoro pełno par żyje monotonią życia codziennego!

#zwiazki #rozowepaski #heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #milosc
  • 54
  • Odpowiedz
@wakxam: właśnie odkryłeś jak działa #!$%@? rynku świń xD

spermiakowi się wydaje, że samiczka to same och i ach, więc inwestuje coraz więcej zasobów w jej pozyskanie. Ergo, coraz więcej gości jest samotnych bo nie ma zasobów żeby zdobyć pieroga.
  • Odpowiedz
@Echo225 czytam komentarze i trochę to brzmiało tak, jakby osamotnienie i brak bycia zrozumianym w związku było naturalną sytuacją. Owszem, może się pojawić w związku (zaryzykuję nawet, że prawie zawsze się pojawia na którymś etapie związku), ale nazwijmy rzeczy po imieniu, że jest to kryzys do rozwiązania którego trzeba podjąć jakieś kroki, bo inaczej związek będzie się coraz bardziej oddalał, a nie po prostu "osamotnienie, które się pojawia".

Nie kończyć związku bo
  • Odpowiedz
@wakxam:

mam wrażenie, że oni mają jakiś wypaczony obraz związku z reklam i seriali skoro pełno par żyje monotonią życia codziennego!

Po twoim wpisie mam wrażenie, że ty też masz wypaczony obraz związków. Oczywiście, nie jest to bycie na haju cały czas, ale jeśli się jest i jest się z inteligentnym emocjonalnie człowiekiem (+ ciągle się w tym zakresie rozwija), to nawet ta monotonna część życia jest mega super. Do tego
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: Jestem bardzo daleka od tego, aby moje doświadczenia i poglądy wmawiać innym czy od innych oczekiwać realizacji moich poglądów w praktyce czyjegoś życia. Za to sporo tu osób, które właśnie w taki sposób postępują, zarzucając własne grzechy interlokutorom. Natomiast nie oznacza to, że amoralne postawy będę uznawać za moralne, tylko z tego powodu, że są powszechne czy mają aprobatę społeczną. Trzeba też pamiętać, że tekst pisany ma to do siebie,
  • Odpowiedz
@wakxam: Marze o życiu monotonią z kobietą u boku, która mnie kocha. Nie chodzi o etap motylków. Mnie po deprywacji dotykowej i emocjonalnej od kobiet poruszają takie drobne rzeczy jak para wyciągająca zakupy z auta. Ludzie siedzący razem w kawiarni. Mężczyzna kupujący kwiaty (inb4 niekoniecznie dla partnerki).
Pracowałem przy przeprowadzkach czy budowlance to też mnie serce ściskało jak kobieta kłóciła się z mężem o meble z ikei xD fantastyczny moment. Albo
  • Odpowiedz
@wakxam elo to zalezy jak sie spasiwaliscie ja mam sex kiedy ja chce a moja kiedy ona wiec o co chodzi ? Ze ja chce czesciej to co z tego :) nie ma problemu po 19latach razem ziomek ale jest whooj par ze sa ze soba zeby byc bo soe przyzwyczaili ich problem
  • Odpowiedz
@Katiee: dobra teraz Cię zrozumiałem, no masz rację, zwracam honor. Myślałem, że to jakieś dziecinne myślenie, o związkach, że zawsze musi być super i w ogóle miłość i nie może być melancholii ale po późniejszych komentarzach widzę, że nie miałem racji. I w sumie myślimy podobnie.
  • Odpowiedz
@wakxam: ci z tagu przegryw wyciągają głównie wnioski z obserwacji jedynej kobiety z jaką mają kontakt czyli matka
Matka jest toksyczna dlatego facet ją zostawił. Co chwilę zmienia na nowego skacze z gałęzi na gałąź. Ojca na ocz nie widzieli dlatego mają zakrzywiony obraz mężczyzny
  • Odpowiedz
@wakxam: Laski tak sobie wybierają chłopów byle z kimś być, co ludzie powiedzą, i właśnie w ten sposób się kończy gdy przejdzie faza zakochania. Dlatego własnie trzeba się dobrze poznać zanim się zdecyduje, czy chce się spędzić z kimś resztę życia. Ale dzisiaj mamy kulturę wszystkiego na szybko, szybki związek, szybka sypialnia, jest jak jest.
  • Odpowiedz
@wakxam Z tym seksem to się nie zgodzę, bo mi się trafiło tak, że nigdy nie było z tym problemu, i to przez 11 lat trwania związku. właściwie to jak na razie nie trafiła mi się kobieta z którą były by problemy na tej płaszczyźnie. może mam ogromne szczęście, #!$%@? wie, może to zasługa tego, że zależy mi na przyjemności partnerki i zdaję sobie sprawę z tego, że ona potrzebuje więcej czasu
  • Odpowiedz