Wpis z mikrobloga

  • 0
@Mr_3nKi_: Nie. Plama zrobiła się na wysokości 120 centymetrów. Nigdzie się nie zaczyna. Od godziny próbuje rozwiązać tę zagadkę i nic nie przychodzi do głowy, w dodatku nie chce zejść.
  • Odpowiedz
@Poldek0000: Nie nasiąknęłoby w taki sposób, poldek. Ewidentnie musiało to być coś z frontu. Też myślałem, że to jest rura wewnątrz - nie tyczy sie tego komentarza, ale jednak.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mr_3nKi_: Nie ma nic na podłodze. Pani, która zaglądała do mieszkania, była w szoku, że tam jest ta plama. Nie wiem co myśleć, bo bezpodstawnie nie chce rzucać oskarżeń.
  • Odpowiedz
Nie nasiąknęłoby w taki sposób, poldek. Ewidentnie musiało to być coś z frontu. Też myślałem, że to jest rura wewnątrz - nie tyczy sie tego komentarza, ale jednak.


@Mr_3nKi_: Czyli jednak ktoś był pod twoją nieobecnością. Jezu Anon, takie rzeczy sie mówi...
  • Odpowiedz
@NimRoll jest to wyciek wodny na 100% tylko twoja zadaniem jest zlokalizowanie go. woda szuka ujścia po każdej szczelnie naszego domu czy mieszkania i znajduje je i właśnie w ten sposób się ukazuje, wyciek mógł być na dachu lub u sąsiada a wyszedł akurat w tym miejscu
  • Odpowiedz
  • 1
@Mr_3nKi_: Tak, ktoś zaglądał i wietrzył. Odrzuciłem opcję zalania przypadkowego, więc napisalem w ten sposób. Proszę wybaczyć. Jak to usunąć? Prócz opcji malarskiej.
  • Odpowiedz