Wpis z mikrobloga

Szukam kobiety.
Wymagania:
- min 170cm
- max 55kg
- min 4,5k na reke
- wlasne auto
- znajomosc jezykow obcych, ogarniecie sprzatania, gotowania itd

Co daje w zamian:
- siebie

Karlice i grubaski nawet nie piszcie.
Szukam kobiety z klasa - opiekuncza, kochajaca.
Ja juz sie w zyciu wyszalalem i doroslem - teraz oczekuje madrej, zdecydowanej i odpowiedzialnej partnerki.

#pdk #heheszki #incel #przegryw
  • 54
  • Odpowiedz
- min 4,5k na reke


@zbigniew_wodecki: co ty chłopie jakąś karynę z Żabki chcesz? Zacznij siebie cenić - kobieta powinna co najmniej 8-10 k na rękę zarabiać i mieć służbowy samochód, iphone i laptopa. Mierz wysoko. Jesteś tego warty! Bądź huop-positive! Z takimi żałosnymi kopciuszkami 4,5k to ty się nie zadawaj, bo marnie skończysz. Koliedzy będą się z ciebie śmiali
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Mam firmę sprzątającą, którą założyła jeszcze moja matka. Przychód roczny to $1.156.000, a dochód roczny netto po odjęciu kosztów, podatków federalnych i stanowych to $560.000 za rok 2022. Samochody to transit z 2017, GMC conversion van z 2018 i osobowy sedan ford taurus także z 2018. W listopadzie będzie nowe GMC conversion. Ponadto jedno mieszkanie właśnościowe 128ft² (44m²) w Chicago, jedno w kredycie 203ft² (ok. 60m²) i jedno mieszkanie w
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova

@ArmageddonPrzeciwBladziom: Mam firmę sprzątającą, którą założyła jeszcze moja matka. Przychód roczny to $1.156.000, a dochód roczny netto po odjęciu kosztów, podatków federalnych i stanowych to $560.000 za rok 2022. Samochody to transit z 2017, GMC conversion van z 2018 i osobowy sedan ford taurus także z 2018. W listopadzie będzie nowe GMC conversion. Ponadto jedno mieszkanie właśnościowe 128ft² (44m²) w Chicago, jedno w kredycie 203ft² (ok. 60m²) i jedno mieszkanie
  • Odpowiedz
@Hejkapi: siędzę nie tylko na wykopie. Śledzę wiele miejsc w polskim i zagranicznym internecie. Codziennie

ok julka. Masz firmę po matce. Gdyby nie obrotna matka, to pewnie sama mogłabyś się zatrudnić w tej branży w charakterze sprzątaczki.


@ArmageddonPrzeciwBladziom to prawda, ale pan buk chciał inaczej. W polsce też miałam dobry zawód ale Ameryczka to zupełnie inny klimat
  • Odpowiedz
Czekaj, czekaj. Siedzisz w stanach ale jesteś pierwsza do komentowania sytuacji geopolitycznej Polski i tego co powinnismy zrobic w kontekscie wojny na ukrainie i komentowania naszej bieżącej polityki?

Mam tylko nadzieję, że głosować nie będziesz.


@MamMalegoSiurka: A od kiedy to polonia za granicą nie może się wypowiadać na tematy geopolityczne? xD Może, ma prawo i musi się wypowiadać, szczególnie gdy to z USA cxyli z moich podatków idzie pomoc dla Ukrainy.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova no to się wypowiadaj z perspektywy USA a nie polskiej, oceniajac zachowania naszego rzadu, bo jakby była wojna to nie Ty a ja dostanę kulkę w łeb.

Na codzień to nie Ty a ja musze się martwić tym jak wygląda ten burdel w tym kraju.

Prawa wyborcze tylko dla ludzi którzy mają stałe miejsce zamieszkania w PL.
  • Odpowiedz