Wpis z mikrobloga

Szukam kobiety.
Wymagania:
- min 170cm
- max 55kg
- min 4,5k na reke
- wlasne auto
- znajomosc jezykow obcych, ogarniecie sprzatania, gotowania itd

Co daje w zamian:
- siebie

Karlice i grubaski nawet nie piszcie.
Szukam kobiety z klasa - opiekuncza, kochajaca.
Ja juz sie w zyciu wyszalalem i doroslem - teraz oczekuje madrej, zdecydowanej i odpowiedzialnej partnerki.

#pdk #heheszki #incel #przegryw
  • 54
  • Odpowiedz
@windows95: źeby ich zebrać do kupy i zczarnolistować

przecież ta pomidorowa to troll, ona nie wiem czy ma komodę z ciuchami w domu, polecam zbanować bezbeka, szkoda nerwów. Swego czasu pisała tu sporo różnych głupot, potrzebni na tym portalu są tacy bajkopisarze, jak świni wzory Plancka.


@buczubuczu Czołowy bajciarz na wykopie wyzywa innych od bajciarzy. Zaraz powrót do szkoły, przynajmniej czymś się zajmiesz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Jeszcze napisz że twoja córka studiuje prawo. Niech zgadne twoja matka była sprzątaczką w USA, cos tam sie dorobila i nie przekazala ci nic poza pieniędzmi. Skoro musisz sie tym chwalic na wyjkop pl
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki:

Moje wymagania odnośnie dziewczyny.
-minimum 170cm
-max 55kg
-ciemne włosy (przynajmniej brązowe) najlepiej brunetka, a nie tleniony jaskrawy blond jak u głupiej idiotki.
-umiejętność przynajmniej w średnim stopniu informatyczna, i posiadanie prawajazdy.
- znajomosc jezykow obcych (przynajmniej angielskiego, w średnim stopniu)
-ogarniecie sprzatania, gotowania itd
-uroda powyżej przeciętnej

Nie blachara, a dziewczyna z klasą odpowiedzialną i kochająca, (a nie taka która się za chwile rozejdzie, i nie będzie wykonywać obowiązków
  • Odpowiedz