Wpis z mikrobloga

Szukam kobiety.
Wymagania:
- min 170cm
- max 55kg
- min 4,5k na reke
- wlasne auto
- znajomosc jezykow obcych, ogarniecie sprzatania, gotowania itd

Co daje w zamian:
- siebie

Karlice i grubaski nawet nie piszcie.
Szukam kobiety z klasa - opiekuncza, kochajaca.
Ja juz sie w zyciu wyszalalem i doroslem - teraz oczekuje madrej, zdecydowanej i odpowiedzialnej partnerki.

#pdk #heheszki #incel #przegryw
  • 54
@MamMalegoSiurka: gdyby Polsce groziła wojna to pierwsza bym wróciła pomagać, zarówno finansowo jak i osobiście. W razie W potrzebna byłaby nie tylko pomoc na froncie, ale przede wszystkim pomoc uchodźcom, poszkodowanym, organizowanie i dostarczanie żywności, pierwsza pomoc. Całe szczęście na razie konfliktu nie ma, a Polacy pięknie pomagają Ukraińcom. Pomimo tak szerokiego szczekania prorosyjskich psów w polskim internecie
@MamMalegoSiurka: Nie wiem czemu sądzisz że wielka emigracyjna husaria jest pierwsza do składania takich deklaracji, skoro większość tutejszych Polaków przejawia raczej odwrotne nastroje do moich, popierają z reguły pisowców albo konfederusków, a deklarują że do Polski nie wrócą. Ja mam raczej zupełnie centrowe poglądy, ale do Polski chciałabym kiedyś wrócić.

A Mickiewicz był Litwinem/Białorusinem. #!$%@?ło ci się z Tadeuszem Bonawenturą Kościuszko, budowniczym West Point.
@PomidorovaLova w pompie mam na kogo głosujesz. To że głosujesz na Tuska nie czyni Cie wcale lepsza od Januszy #!$%@? ten kraj na odległość i głosujących na pis.

Nie mieszkasz tu i bierzesz zerową odpowiedzialność za swój głos oddany na wyborach natomiast patrząc po Twoich wpisach do wydawania sądów na temat tego co powinniśmy zrobić jako kraj jesteś jedna z pierwszych.
@MamMalegoSiurka przecież ta pomidorowa to troll, ona nie wiem czy ma komodę z ciuchami w domu, polecam zbanować bezbeka, szkoda nerwów. Swego czasu pisała tu sporo różnych głupot, potrzebni na tym portalu są tacy bajkopisarze, jak świni wzory Plancka.
@zbigniew_wodecki: 55kg na 170 to już tłusta w niektórych konfiguracjach. Powinieneś zaznaczyć że chodzi o szczupłą z dużymi piersiami, krągłymi biodrami i smukłymi nogami, bo się jeszcze jakaś małocycna płaskodupna grubonoga locha zgłosi.