Wpis z mikrobloga

Ja ateista lvl 38 (dotychczas kawaler), moja różowa katoliczka lvl 32 (5 lat po rozwodzie) wzięliśmy wczoraj Ślub cywilny i wieczorem ustawiliśmy status, że jesteśmy małżeństwem. Wśród komentarzy znalazł się komentarz jednej skrajnie religijnej znajomej. Pic poniżej. Zacytuję Ewangelię Św. Łukasza (16:18): "Każdy, kto opuszcza żonę swoją, a pojmuje inną, cudzołoży, a kto opuszczoną przez męża poślubia, cudzołoży." Jaką ripostę byście dali do takiego komentarza?
Jerycho - Ja ateista lvl 38 (dotychczas kawaler), moja różowa katoliczka lvl  32 (5 l...

źródło: received_263706526510734

Pobierz
  • 145
@Jerycho zapodam jej Ezekiela

Ścieżkę człowieka prawego ze wszech stron otacza
Niesprawiedliwość samolubnych
I tyrania złych ludzi.
Błogosławiony, kto w imię miłości bliźniego i dobrej woli
Prowadzi słabych przez dolinę ciemności,
Bo prawdziwie strzeże on brata swego i odnajduje dzieci zaginione.
I uderzę z wielką pomstą i zapalczywością
Na tych, którzy braci mych otruć i zniszczyć próbują.
I poznacie, że imię me Pan,
Gdy uczynię pomstę moją nad wami
Jaką ripostę byście dali do takiego komentarza?

@Jerycho:
Napisz: czytałem te bajkę dla dorosłych dzieci, na twoim poziomie polecam także Kubusia Puchatka.
@Jerycho: przecież jesteś ateistą więc powinieneś mieć mocno #!$%@? w te jej wierszyki na które się powołuje jakiś babsztyl. Ciebie to nie obowiazuje- jak chcesz coś pisać to napisz, że jesteś ateistą i to wystarczy
@Jerycho:

ateista lvl 38 (dotychczas kawaler), moja różowa katoliczka lvl 32 (5 lat po rozwodzie)


Błąd życiowy. Teraz dostanę minusy, ale za jakiś czas, przypomnisz sobie ten komentarz i przyznasz mi rację - oby się nie spełniło. Szczerze życzę powodzenia.