Wpis z mikrobloga

A teraz wyobraźmy sobie analogiczną sytuację, tylko że to Robercik bierze sobie jakąś młodą, 18-letnią, super seksowną hiszpańską tancerkę, odwala jakieś tańce-ocierańce i wrzuca je na swoje media społecznościowe, a na końcu zdjęcie w identycznej pozie, tylko że to Lewy zamiast Anki kuca przy jędrnym tyłeczku i trzyma dłoń gdzieś przy kroczu tancerki. Przecież by go #!$%@? zjedli, że jak to, ojciec - głowa rodziny, zamiast zajmować się dziećmi i żona to posuwa gdzieś na boku jakąś młodą siksę, wszelkiego rodzaju madki, p0lki i inne feministki by go zjadły, przeżuły i wypluły. No ale tu jak widać problemu nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lewandowski #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki
TechnoYoda - A teraz wyobraźmy sobie analogiczną sytuację, tylko że to Robercik bierz...

źródło: 2db21b896956e1e9244fc2195755e73daba51247dcf4bcc333241e15eb63d569

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@TechnoYoda: Co za zacofanie i bieda umysłowa XD

Ja wiem, że Wy jesteście rozczarowani życiem i nikt Was nie chce, szkoda mi Was, ale ludzie...
Babka sobie znalazła zajawkę, tańczy fajny, sensualny taniec, ale jej nie wolno, bo banda wykopków uważa, że to nie do przełknięcia, bo gość jest przystojny i z pewnością Robercikowi dorabia rogi.
Biedny, zranieni chłopcy z wąskim torem myślenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@TechnoYoda bo to kobieta robi, ona przygodę przeżywa. Rozumiesz? Kobiecie wolno, ty chamie, mizgonie, stuleju.
@linca_pau tak, i z każdym instruktorem możesz sobie takie zdjęcia zrobić. Ładne, fikołki, ładne, ale już się pani polka ogarnij XD
  • Odpowiedz
@TechnoYoda może po prostu lewy lubi te klimaty, to psychologicznie częsty defekt u ludzi, którzy odnieśli sukces. marzą o tym by być poniżanym, często publicznie, więc podsumowując może po prostu lubi jak inny typ rucha mu żonę
  • Odpowiedz
oni nie mają nikogo z PR


@SpasticInk: pewnie i mają, ale wielokrotnie udowadniane było że ocierANKA jest mentalnym Januszem, więc nie słucha nikogo i wie wszystko lepiej. Sugestie ludzi od PR że to jest niesmaczne i źle obierane puszcza mimouszu, bo przecież dla p0lka, hiszpan to się po prostu należy.
  • Odpowiedz