Wpis z mikrobloga

@kidi1: Proste, dlatego tak samo życzę Ci, gdy przyjdziesz do lekarza z poważnym problemem, zrobisz setki badań i nie będzie wiadomo co Ci dolega abyś uzyskał odpowiedź: "No do szpitala trzeba, tam przecież się leczy ludzi".
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: ja sobie bardzo chwalę koszulki stąd: https://camoshop.pl/ zarówno te termoaktywne jak i zwykłe bawełniane. na promce wyrwiesz koszulki nawet po 20-25 zł, jakość jest moim zdaniem naprawdę spoko jak na takie pieniądze. innych towarów z tej strony nie testowałem. jeśli chodzi o spodnie, to od zawsze jestem zwolennikiem dresów pumy, który kupuje w outletach. dlaczego akurat puma? u mnie ogromnym problemem jest przecieranie się spodni w kroku, uroki nogi 70+
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Nie kupuję ubrań specjalnie na siłownie, @mkm8 ma rację. Na siłownie idziesz ćwiczyć nie przeglądać się w lustrze spodenki nike piłkarskie lub jakieś podobne zwykły t-shirt i elo ewentualnie spodnie dresowe lub jakaś bluza. W teraz musicie mieć do wszystkiego specjalne ciuchy
  • Odpowiedz