Wpis z mikrobloga

@Estetykatopodstawa:

nie wiem czy termoaktywna koszulka która ma dogrzewać mięcho to specjalne ciuch ale spoko.

xD
''xD'' to jest dopiero, ale to co piszesz. Tam na siłowni nie ma szyb, że potrzebuje termoaktywnej koszulki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ''dogrzewać mięcho'' następny litewski kulturysta, sorry ale na siłowni masz zrobić dobry trening nie dogrzewać mięcho sztucznie
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa:

pokaż proszę swoją formę bo zdajesz się wyglądać bardzo dobrze z tak utrwalonymi poglądami.

I co na celu ma niby twoja powyższa wypowiedź, chcesz sobie mierzyć kto ma dłuższego? Wiem, że teraz prawdopodobnie niektórych zniszczę psychicznie zwłaszcza osoby mające siebie na profilowym, ale formy nie robisz po to żeby się do tego masturbować jaki zajebisty jesteś oraz żeby nawalać wpisami o siłowni wyliczając co do joty makro posiłku co zakrawa
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Nie, totalnie nie zrozumiałeś tego co napisałem. W chodzeniu na siłownie nie chodzi oto, aby sobie przedłużać penisa porównując się do innych, więc tego nie robię a jeśli ty oczekujesz wstawienia od obcego losowego gościa z internetu swojego zdjęcia bez koszulki w nadziei na to, że może ktoś zamiast 6 paku ma 5 pak to wykop nie jest portalem gejowskim.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Z odzieży stricte sportowej polecam z krajowych firm Furia, Deadlift i Manto. To ostatnie domyślnie pod sztuki walki ale jakość bdb i można coś dobrać na mordownię. Smmash jakość ok, ale te grafiki które widziałem na ubraniach w realu nie zachęcały.

Z zagranicznych Under Armour i Pitbull, odradzam Gymsharka.

Budżetowo 4F i kolekcje sportowe H&M będą zupełnie dobre.
  • Odpowiedz
  • 0
@Estetykatopodstawa Kiedyś używałem koszulek Nike dri fit, były w sklepie sportshop za 70zl i bardzo dawały radę, ale ze sie mocno pocę pod pachami to szybciej przesmierdly niz się zepsuły. Dlatego się przerzuciłem na podkoszulki, kiedyś w HM była promocja za 40zl dwa czarne podkoszulki z bawelny, więc kupiłem 6 sztuk i chodzę obecnie w jednej już drugi miesiąc i materiał lekko się sprał a reszta super. Spodenki tez mam z HM
  • Odpowiedz