Wpis z mikrobloga

Ostrzegam wszystkich przed @Kami123x
Jeden mirek już go wyjaśnił, dopisuje następne punkty:
1. Jedzenia z mopsu nie chce, bo za długo będzie czekał.
2. Jedzenia od caritasu czy brata Alberta nie chce, bo kościół.
3. Pracy na budowie nie chce, bo nie ma doświadczenia i siły.
4. Praca najlepiej tylko za komputerem, dziwnym trafem nie powiedział co umie przed tym komputerem robić, pewnie tylko czytać wypok.
5. Na czarno, żeby sobie zarobić chociaż na jedzenie nie, bo chce umowę i ubezpieczenie.
6. Nie będzie podchodził do ludzi na ulicy, bo nie chce zebrać, a na wykopie anonimowo to robi cały czas.
7. Jest upośledzony i pokrzywdzony, ale jakoś cały czas potrafi odpyskowywać na niewygodne odpowiedzi.
8. Olewa Mirków oferujących mu pracę, bo on chce na miejscu.
9. Jedyne co chce, to przelew blik chociaż 1zl.

Każdy kto przelewa mu jakiekolwiek pieniądze jest głupi i przyczynia się do tego, że nierób dalej będzie nierobem. Chłop nawet się nie zweryfikował, bo zdjęcia okna z noclegowni każdy przechodzący obok może sobie zrobić.
Wydrukować kartkę z noclegowni i wypisać dane też każdy umie.

#bezdomnosc #scam #oszustwo #bekazpodludzi
  • 170
po co wrzucasz to orzeczenie z lekkim stopniem sprzed 11 lat? xD


@suzaku0: Dzieci z downem pracują w kawiarniach czy osoby z dosyć znaczną niepełnosprawnością umysłową stoją za sukcesem takich firm jak Browar Spółdzielczy który jest rozpoznawalny w branży na całym świecie ale gość nie może pracować do końca życia bo jest lekko mniej intelgientny daj blik 3 złote goha goha
@hitsmer: jemu nie trzeba nic oferować, z okna dworca ma widok na hutę gdzie biorą kazdego i placa za ogladanie wazonów czy nie są uszkodzone xd. Z resztą ma telefon wiec może zadzwonić do dowolnej agencji w holandi i jutro byc w busie z zapewnionym noclegiem i zaliczką za segregacje cebulek. Kilometr dalej ma komisję wojskową tez w trakcie duzej rekrutacji, lepiej spać w koszarach niż ogrzewalni. W urzędzie pracy mozna
@Kami123x: Powinieneś do obozu pracy iść za to co robisz. Ktoś ci da jałmużne a potem zniechęcony wspieraniem młodego menela nie pomoże osobie naprawdę potrzebującej. Nie rozumiem po co taki ktoś jak ty żyje z takim nastawieniem.
@hitsmer już jeden taki był co nocował na cmentarzu, a po tym jak wykopki łyknęły bait i zaczęli wpłacać to się zmył. Wolałbym zgubić stówę niż przelać choćby złotówkę na śmierdzącego nieroba @Kami123x , tfu
@hitsmer: No dobry jest żeby chociaż szczery ???? ja tez miałem gorszy okres ponad rok temu a obecna sytuacja tez dupy nie urywa ale się nie żaliłem i bawiłem w zrzutki. Zmagam się z depresja po związku z dziewczyna z borderem, #!$%@? mi auto na 10tys a nawet zjeb w gościnie z zemście na wyproszenie dosypał koksu do mokrej karmy kota przez co do dzis meczy się z FLUTD (zapalenie dróg