Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, teraz zanim sobie człowiek biżuterię kupi musi najpierw sprawdzić jej ukryte znaczenie xD


@rudyba: nic nie musi sprawdzac. op tu na sile cos wymysla
moze w jego ograniczonym gronie cos taka bransoletka oznacza
a naprawde nie ma ona zadnego sensu, po prostu laski nosza bo lubia
moje kolezanki tez takie nosza. bardzo mi sie to podoba nawet,ale nikt o ruchaniu na boku nie mysli nawet
@lapampek ogólnie słaby argument, bo to „znaczenie” bransoletki na kostce to wymieszanie ich przeznaczenia chyba ze wszystkich niezależnych od siebie kultur. Ja np. Znam wersje, ze bransoletka na lewej nodze oznacza, że kobieta jest zajęta i nawet nie podchodź, a z kolei na prawej, że prowadzi rozwiązłe życie seksualne. Ale no z symboliką jest taki problem, że co parafie znaczy coś innego
@Hinode: Nie interesują mnie kompletnie symbole jakieś, poza śmieszkami nie interesuje mnie też za bardzo Ania i Robercik. To też mam w dupie to czy ma jakąś opaskę czy nie.

Ale śmieszno z wykopków, że nie dopuszczają, że coś kompletnie randomowego może w pewnych środowiskach coś znaczyć. To tak jak zwyczaj noszenia obrączki, dla nas obrączka na palcu serdecznym wiadomo co oznacza, ale jak weźmiesz sobie kogoś z zupełnie innej kultury,
@fukken: Aż takim znawcą nie jestem. Pewnie masz rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż w sumie jak tak głębiej się zastanowić, to na jedno wychodzi, bo nie chce mi się do końca wierzyć, że za motywacją różnego typu pasywów i cuckoldów też nie stoi jakiś podświadomy rodzaj dominacji, coś w stylu "jestem kontrolujący, że aż pozwalam się lać po pysku, a im bardziej boli tym większym i
@lapampek: fascynujace jest to, ze zgrywasz sie na wykopie na ruchacza-gracza a na każdym kroku wychodzi, że w sumie to jesteś niesamowitym mentalnym przegrywem.
@lapampek: Przez 6 miesięcy w autobusie co dzień widziałem jak jedna taka kobieta miała na właśnie bransoletke na kostce. Zastanawiałem się czy do niej zagadać ale uznałem że nie bo mi się w sumie to ona nie podoba.
bo mi się w sumie to ona nie podoba


@mi01P2r: To kupujesz jej bransoletkę, która się Tobie podoba i już masz pretekst do rozpoczęcia rozmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)