Wpis z mikrobloga

@lapampek najlepsze są komentarze wykopków „ja nie wiedziałem o tym wiec to bzdura”, oczywiście ze nie widziałeś bo nie należysz do tego środowiska. Takich ukrytych sygnałów w tym co się nosi lub w tatuażach jest mnóstwo w różnych środowiskach, głównie lgbt ale również i fetyszystów. W ten sposób się rozpoznają, ale żeby o tym wiedzieć trzeba należeć do tego środowiska. Wykopki to takie durnie ze aż szkoda czasem gadać. Gwarantuje wam ze
@toruk: skorpion w odpowiednim kontekście i środowisku gejowskim moze oznaczać hiv, oczy na podbrzuszu oznaczają homoseksualizm, armband może oznaczać preferencje seksualne (lewa ręka że jest się top, prawa że jest się bottom, lub ogólnie upodobanie do analu i fistingu). Pogooglaj sobie jak cie takie rzeczy interesują. Symbol odwróconego ananasa (np motyw na sukience, lub w biżuterii) może oznaczać swingersów. Obecnie labrys (topór z podwójnym ostrzem) jako emblemat jest stosowany przez lesbijki.
Slyszałem o tej teorii, ale wątpię. A jak ktoś jest taki głupi to może niech podejdzie na mieście i zagada do kobiet, które nsozą taki wisiorek na kostce. Zobaczymy ile jest w tym prawdy a ile plaskaczy w twarz ( ͡º ͜ʖ͡º)