Wpis z mikrobloga

Mam do was ważne i ciekawe pytanie Panowie. Jak się czujecie z tym, że jako faceci to macie tylko harować, nic nie mówić i zdechnąć, najlepiej przed emeryturą, żeby nie zdążyć jej pobrać?

Że jest wam od dziecka wpajane, że kobiety są święte? Że najlepiej to byście tyrali i 90 procent oddawali na kobiety, bombelki i darmozjadów z rządu? Że generalnie świat ma was gdzieś i nie ma żadnych programów dla was, nie macie profilaktyk, badań, organizacji, które by was wspierały?

Jesteście jak g ó w n o leżące przy krawężniku. Tyle obchodzicie przypadkowego przychodnia, żeby tylko przejść obok jak najdalej.

Jakbyście byli w płonącym budynku to uratowaliby kobiety i dzieci, a was zostawili w p i z d u, bo szkoda czasu.

Musicie płacić alimenty na cudze, czasem swoje dzieci. Cały transfer jest pośrednio i bezpośrednio do kobiet. W sądach nie macie szans, z każdej potyczki z kobietami wyjdziecie zrujnowani finansowo i psychicznie. Na emerytów, na wyprawki, na mopsy, fundusz alimentacyjny, kochanków kobiet, a lewica chce żeby jeszcze podpaski i tabletki?

Przemoc wobec was każdy ma gdzieś, jakby kobietę zgwałcili w przejściu podziemnym to podniosłoby się larum na cały kraj. Gdybyscie wy dostali w p i e r d o l od dresów i trafili do szpitala ze złamaniami i przemieszczeniem, albo pękniętymi narządami to lekarz na urazówce nawet by na was nie spojrzał jakby was wwozili na noszach tylko patrzył na personel, mówił co zrobić bez emocji i pisał w papierach.

Przyjemnie tak?

A na koniec usłyszeli byście jeszcze od jakieś Julki ze smartfonem, że jest piekło kobiet i kobiety mają przerąbane a wszyscy mężczyźni to g....

#redpill #blackpill #mgtow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #feminizm #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #bekazfeministek #bekazlewactwa #bekazpisu
  • 86
@lentilek: Gen spermiarstwa wśród polskiego społeczeństwa jest okropny. Ale nie ma się czemu dziwić skoro od małego wpaja się chłopcom że są gorsi, dodatkowo często wychowywani w rodzinach gdzie to matka jest królową a ojciec jej popychadłem, potem dla takiego mężczyzny to coś normalnego a nawet pożądanego.

Mężczyzn poprostu nie interesuje los innych mężczyzn. Są dla siebie konkurencją, o prace, o babę, o zasoby itp.
Garstka na świeczniku wymyśla kolejne sposoby
ak się czujecie z tym, że jako faceci to macie tylko harować, nic nie mówić i zdechnąć, najlepiej przed emeryturą, żeby nie zdążyć jej pobrać?


@Ynfluencer: weź odstaw już ten wykop i internet. Te całe redpile, black pile gówno pile wyżarły ci mózg xD Serio xD
Zrób sobie detoks od social mediów xD

Jestem przegrany już od urodzenia, bo urodziłem się z fiootem i jajami.


Jesteś przegrany bo dajesz sobie wmawiać
fajne argumenty


@garibaldi1870: szkoda mi czasu na pisanie argumentów, bo op już i tak ma zakorzenione w głowie głęboko swoje przekonania, że nic mu nie przetłumaczę... a może bym i trochę wyjaśnił, ale na prawdę szkoda mi na to czasu na ludzi z takim zamkniętym podejściem
czyli laseczkom sie nie wchodzi w dupe od małego i te wszystkie stypednia, to że kobiety sie zabijają 7 razy rzadziej niż mężczyźni, dostają lepsze oceny w podstawowej, i nawet ich nie można tknąć pod żadnym pozorem to albo z dupy wyciągnięte albo pomyłka. tak?


@garibaldi1870: przez laseczki to i #!$%@? wojny były od pokoleń.
Ale to nie znaczy, że trzeba użalać się nad sobą.
Dyskryminację punktową, ocenową itp, owszem trzeba
"Skończ już te wywody i idź najlepiej więcej tyrać, inni już czekają aż się podzielisz swoją kasą". XDDD


@Ynfluencer: co? XD Tyram mniej niż ci się wydaję i z nikim się nią nie dzielę xD Jak mieszkałem z kobietą to płaciliśmy rachunki na pół itp. To że wy wybieracie jakąś patologie do związków, to już wasza sprawa. Jak dajecie wejść na głowę kobiecie to się nie dziwicie że ona później nie
@Ynfluencer:

Że jest wam od dziecka wpajane, że kobiety są święte?


Mnie nauczyli, że kobieta i mężczyzna mają swoje miejsce w społeczeństwie, a szacunek można zarówno zyskać jak i stracić.

Że najlepiej to byście tyrali i 90 procent oddawali na kobiety, bombelki i darmozjadów z rządu?


Jak znajdzie się ktoś, kto wyraźnie powie, że to zmieni to ma mój głos.


Że generalnie świat ma was gdzieś i nie ma żadnych programów