Wpis z mikrobloga

Mam do was ważne i ciekawe pytanie Panowie. Jak się czujecie z tym, że jako faceci to macie tylko harować, nic nie mówić i zdechnąć, najlepiej przed emeryturą, żeby nie zdążyć jej pobrać?

Że jest wam od dziecka wpajane, że kobiety są święte? Że najlepiej to byście tyrali i 90 procent oddawali na kobiety, bombelki i darmozjadów z rządu? Że generalnie świat ma was gdzieś i nie ma żadnych programów dla was, nie macie profilaktyk, badań, organizacji, które by was wspierały?

Jesteście jak g ó w n o leżące przy krawężniku. Tyle obchodzicie przypadkowego przychodnia, żeby tylko przejść obok jak najdalej.

Jakbyście byli w płonącym budynku to uratowaliby kobiety i dzieci, a was zostawili w p i z d u, bo szkoda czasu.

Musicie płacić alimenty na cudze, czasem swoje dzieci. Cały transfer jest pośrednio i bezpośrednio do kobiet. W sądach nie macie szans, z każdej potyczki z kobietami wyjdziecie zrujnowani finansowo i psychicznie. Na emerytów, na wyprawki, na mopsy, fundusz alimentacyjny, kochanków kobiet, a lewica chce żeby jeszcze podpaski i tabletki?

Przemoc wobec was każdy ma gdzieś, jakby kobietę zgwałcili w przejściu podziemnym to podniosłoby się larum na cały kraj. Gdybyscie wy dostali w p i e r d o l od dresów i trafili do szpitala ze złamaniami i przemieszczeniem, albo pękniętymi narządami to lekarz na urazówce nawet by na was nie spojrzał jakby was wwozili na noszach tylko patrzył na personel, mówił co zrobić bez emocji i pisał w papierach.

Przyjemnie tak?

A na koniec usłyszeli byście jeszcze od jakieś Julki ze smartfonem, że jest piekło kobiet i kobiety mają przerąbane a wszyscy mężczyźni to g....

#redpill #blackpill #mgtow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #feminizm #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #bekazfeministek #bekazlewactwa #bekazpisu
  • 86
@KMK91: To nie kobiety są winne a męzczyźni - simpy i kukoldy - jak Zelt, który gadał feministyczne pierdy a żonka zrobiła mu dzieciaka z jakimś Cyganem, Lewandowski, którego żonka zdradza, ten Gonciarz czy jak mu tam. Jest ich bardzo wielu. Kobiety są jak zwierzęta (nie bez powodu zwane świniami) - robią to co jest w ich naturze - ujarzmiona będzie ci służyć a ty możesz ją kochać, ale rozpuszczona -
a powiedz za co kobieta ma mieć szacunek do faceta? one są silne niezależne przecież


@woskrosenie: ale o kim konkretnie mówisz? masz na myśli jakąś konkretną grupę społeczną, czy po prostu złościsz się na dziewczynki bo jesteś #!$%@??
@Ynfluencer: Czuje się z tym świetnie bo mnie to nie dotyczy, jestem homoseksualnym nadczłowiekiem i skrajnym mizoginem, gardze kobietami i nie utrzymuje z żadną kontaktu poza rodziną, z boyem sobie gramy w gierki, jemy kebaby, chodzimy na strzelnice i jest wspaniale, zero kłótni, wspólne zainteresowania i tematy, w #!$%@? mam jakieś alimenty, pogoń za cipą, bycie uprzejmym dla dziur i przejmowanie sie demografią i tym że jest więcej facetów niż loch.
@Quardoz w popkulturze nawet spiewaja ze facet to swinia. XD
Jakos tak przykro bo w sumie nic nikomu nie zrobilem chce spokojnie zyc.

Natomiast jestem zdania ze faceci sa sobie troche winni bo nie lacza sie we wspolnoty i zwiazki tak jak geje czy kobiety. Zahukaly nas i weszly na glowe .

Problem tez taki ze spermiarze zalali rynek matrymonialny, wlasnie przez to zniewiesciale wychowanie.

Akurat tu Korwin mial racje, koedukacyjne klasy
@Ynfluencer: Tak dla kontrastu to mam jednego ziomka deweloperskiego, gruba firma, 200 osób + powykonawcy. Mieli mieszkanie ze 100 m w ładnym apartamentowcu, stara jeździła mercedesem i nie pracowała (co akurat rozumiem zupełnie przy tej skali biznesu męża). No po paru latach przyszło się rozwodzić, zaczęła stawiać jakieś żądania, że kolega ma jej kupić mieszkanie takie najmniej 120 m, alimentów na nią tyle, a na dzieci to tyle i opłaty to
Jak się czujecie z tym, że jako faceci to macie tylko harować, nic nie mówić i zdechnąć, najlepiej przed emeryturą, żeby nie zdążyć jej pobrać?


@Ynfluencer: nie interesuje mnie to czego inni ode mnie oczekuja, mam w zyciu side quest - nie wplacic za siebie ani jednej skladki do ZUSu i na razie sie udaje (29 lvl)

Że najlepiej to byście tyrali i 90 procent oddawali na kobiety, bombelki i darmozjadów
@Ynfluencer o ile nie miało by to systemowego i społecznego odzwierciedlenia to nie byłoby problemu. Póki nie ma się na horyzoncie ślubu, jest sie z dupą już parę lat to w sumie nic za bardzo nie kłuje w oczy oprócz coraz tych kolejnych konkursów, rekrutacji ekskluzywnie dla cip kosztem mężczyzn.

Na pewno nie chciałbym mieć potrzeby wejść dziś na scenę randkową, współczuję mireczkom.
#!$%@? częściowo na przyszłe pokolenia rodaków bolałoby mniej gdybym
@nujabes: Ale nie stanie, bo nie przestaną pracować, więc nikt się z tym nie liczy i każdy ma to gdzieś. Mają gdzieś, że faceci muszą robić i nie dostajesz z tego tytułu żadnych przywilejów, bo wiedzą, że nie przestaniemy robić.

A szkoda, bo chciałbym zobaczyć jak ten feministyczny system się utrzymuje, gdy faceci Jepną wszystko. Piękny byłby widok jak to się wali. Bardzo chciałbym.
Mam do was ważne i ciekawe pytanie Panowie. Jak się czujecie z tym, że jako faceci to macie tylko harować, nic nie mówić i zdechnąć, najlepiej przed emeryturą, żeby nie zdążyć jej pobrać?


@Ynfluencer: na szczęście nie jestem taki jak ty i nie muszę tego robić ;)

Że jest wam od dziecka wpajane, że kobiety są święte?


@Ynfluencer: na szczęście nie byłem wychowywany w patologicznej rodzinie.

Jesteście jak g ó