Wpis z mikrobloga

Mam do was ważne i ciekawe pytanie Panowie. Jak się czujecie z tym, że jako faceci to macie tylko harować, nic nie mówić i zdechnąć, najlepiej przed emeryturą, żeby nie zdążyć jej pobrać?

Że jest wam od dziecka wpajane, że kobiety są święte? Że najlepiej to byście tyrali i 90 procent oddawali na kobiety, bombelki i darmozjadów z rządu? Że generalnie świat ma was gdzieś i nie ma żadnych programów dla was, nie macie profilaktyk, badań, organizacji, które by was wspierały?

Jesteście jak g ó w n o leżące przy krawężniku. Tyle obchodzicie przypadkowego przychodnia, żeby tylko przejść obok jak najdalej.

Jakbyście byli w płonącym budynku to uratowaliby kobiety i dzieci, a was zostawili w p i z d u, bo szkoda czasu.

Musicie płacić alimenty na cudze, czasem swoje dzieci. Cały transfer jest pośrednio i bezpośrednio do kobiet. W sądach nie macie szans, z każdej potyczki z kobietami wyjdziecie zrujnowani finansowo i psychicznie. Na emerytów, na wyprawki, na mopsy, fundusz alimentacyjny, kochanków kobiet, a lewica chce żeby jeszcze podpaski i tabletki?

Przemoc wobec was każdy ma gdzieś, jakby kobietę zgwałcili w przejściu podziemnym to podniosłoby się larum na cały kraj. Gdybyscie wy dostali w p i e r d o l od dresów i trafili do szpitala ze złamaniami i przemieszczeniem, albo pękniętymi narządami to lekarz na urazówce nawet by na was nie spojrzał jakby was wwozili na noszach tylko patrzył na personel, mówił co zrobić bez emocji i pisał w papierach.

Przyjemnie tak?

A na koniec usłyszeli byście jeszcze od jakieś Julki ze smartfonem, że jest piekło kobiet i kobiety mają przerąbane a wszyscy mężczyźni to g....

#redpill #blackpill #mgtow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #feminizm #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #bekazfeministek #bekazlewactwa #bekazpisu
  • 86
@7160: Wiem o tym, więc staram się żyć tak, aby być zaprzeczeniem simpa, kukolda i białorycerzyka (w pracy, w przestrzeni publicznej itd): żadnych przysług, usługiwania, pomiatania sobą, flirtów - całkowita obojętność. A towarzyskich kontaktów nie utrzymuję w ogóle. I powiem, że bardzo sobię chwalę taką postawę. Do tego uświadamiam innych mężczyzn w tym zakresie, oczywiście w wyważony i dość delikatny sposób.
@Ynfluencer kuzwa, już słuchać tego nie mogę. Zapraszam na wschód do Polski B. Tu każdy chłop jest królem, ma wszędzie względy a baby są tylko do gotowania i dawania dupy. Się kurde zdziwicie ()
@SanSebastian666: Jakie imaginacje? To, że mężczyźni mają późniejszy wiek emerytalny, a krócej żyją to moja imaginacja? To jest fakt.

To, że mężczyźni statystycznie w przeważającej większości przegrywają w sądach z kobietami to też mój wymysł? Nie to są dane.

To, że jest więcej fundacji pomagających kobietą to też mój wymysł czy twarde liczby?

Jak ja nie lubię takich ludzi jak ty. W cholerę cię nie lubię.
jak ja nie lubię takich ludzi jak ty. W cholerę cię nie lubię.


@Ynfluencer: tak tylko gadanie że cię oleją ludzie jak cię samochód przejedzie itp - no przesadziłeś, w połowie masz rację w połowie troszeczkę walisz jakimś przegrywo/blackpillem
@Ynfluencer: Czuję się fantastycznie, bo pogodziłem się z faktem, że nie chcę skończyć jako rozwodnik-alimenciarz. Dlatego też dzieci oraz żony mieć nie będę. Wyleczyłem się także z romantyzmu po ostatniej "miłości mojego życia". Teraz tylko luźne relacje, które mnie nudzą po kilku spotkaniach.