Wpis z mikrobloga

140 612,63 - 60 = 140 552,63

Jeszcze zanim maratończycy to wpadną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiejszy atak na sub 33min na 10km, niestety nieudany xD Ogólnie wiedziałem, ze będzie cieżko bo 3km podbieg na koniec trasy to zabójstwo dla nóg i głowy.

Otworzyłem 5km w 16:19, ale potem to już coraz gorzej, ledwo człapałem nogami na tym podbiegu. 7, 8 i 9km to już powyżej 3:30 wpadały to nie było mowy o niczym sensownym xD

Ogólnie jakby zaczął na łamanie życiówki czyli 33:40 to bym to pewnie złamał, no ale mnie nie interesuje łamanie życiowki o 10s :D

#sztafeta #bieganie
aukolb - 140 612,63 - 60 = 140 552,63

Jeszcze zanim maratończycy to wpadną ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: IMG_6616

Pobierz
  • 24
@Soothsayer: 5km lecę za 2 tygodnie na sub16, dyche bym pobiegł jeszcze, ale nie wiem czy znajdę jakąś szybką z dobrą obstawą.

Niestety na 11 listopada nie będzie mnie w Polsce to ominie mnie szybka dyszka w Warszawie, a tam byłaby duża szansa zrobić sub33.
A jak się nie uda no to nie zając i w marcu w Poznaniu coś powalczę.
@satba: Polskie biegi długie to ogólnie dramat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiejszy rekord świata kobiet w maratonie to pokazuje :D Babka pobiegłą 2:12, a Polscy mężczyźni się kopią po 2:10-2:11 xd

Na MP ogólnie chyba może się zapisać każdy z licencją PZLA, więc tam dużo osób z przypadku :D Znam przynajmniej 4 osoby co by na tych MP byli w pierwszej 20 :D

Ogólnie jestem mocnym średniakiem,
@aukolb gratki, niezły z Ciebie wariat (ʘʘ)
Nie popisali się z tym wypuszczeniem dychy po 30 minutach, powinna być 1h odstępu + zwinięcie na 5 km ludzi, którzy nie wyrobią się poniżej 40 minut i szansa na rozjeżdżanie niedobitków maratonu przez peleton dyszki zminimalizowana niemal do zera.