Wpis z mikrobloga

Zależność między IQ kobiety, a reakcją na przegrywa i chada:

IQ 85-90:
Przegryw - boże jaka pokraka życiowa, po co coś takiego żyje. Skończony kretyn, obrzydliwy chodzący kloc, ma to jakieś zalety? Marnuje tylko tlen.
Chad - hihihi Nikodem jest taki słodziak, ruchałabym. Naprawdę idealny. Ooo Nikodem, cześć! Jakieś plany na weekend? Co tam u Twojej dziewczyny ahaha, dobrze robi loda? Widzisz ja bardzo lubię ...

IQ 91-95:
Przegryw - z facetem coś jest nie tak ... Naprawdę powinien popracować trochę nad swoim charakterem, zachowuje się jak creep.
Chad - Ojej Nikodem jest super () Bardzo miły i zaradny facet. O a kogo My tu mamy? Cześć Nikodem jak mija dzień? Nudy? Aaa to u mnie tak samo, chętnie bym dzisiaj coś porobiła ale nie mam z kim ... Ahahaha jesteś zabawny! Wiesz ostatnio byłam ...

IQ 96-105
Przegryw - (jesteś niewidzialny, jak się odezwiesz to szybko zbywa, niekoniecznie będzie miła).
Chad - Ooo Nikodem :) Nie widziałem jak przechodziłeś, dobrze Cię widzieć! Co tam porabiasz ostatnio? Oo to bardzo ciekawe, wyglądasz jakbyś się na tym bardzo dobrze znał. Jakbym kiedyś była w tej dziedzinie w potrzebie to mogłabym na Ciebie liczyć? :) Aaa to wspaniale, dobrze mieć takiego gentlemana za przyjaciela. Jakbyś kiedyś chciał jakiejś pomocy u mnie to śmiało, trzymamy się razem! Aaa w czym ja bym mogła pomóc? Widzisz jest dużo rzeczy ... Tak naprawdę potrafię czasem zaskoczyć ;-) Ostatnio naprzykład ...

IQ 106-115
Przegryw - (odpowiada bo też jesteś niewidzialny) cześć (ewentualnie gdy wymagana dłuższa rozmowa: ) Aaa dobrze. Tak, ładnie dzisiaj. Do później/jutra :-)
Chad - Hejka. :) Aa dobrze, a u Ciebie? Ooo to coś nowego ... Prawda, życie potrafi zaskoczyć ...Aa nic się nie stało, tylko tak jakoś dzisiaj taki dzień :) Aa, że coś chyba ukrywam? I kto to mówi! Hmmm no nie wiem czy można Ci wierzyć ;) ... Ja też taka jestem, co zamierzasz zrobić z tym o czym wspominałeś? Aaa, mogę jakoś pomóc? Nie ma za co dziękować, to normalne u dobrych znajomych. Co mnie trapi? Nie lubię rozmawiać o takich sprawach ... Taak, sądzę, że chyba mogę Ci zaufać :) Dobra, więc ...

IQ 116-+
Przegryw: (Moim zdaniem tak jak wyżej)
Chad: (Nie wiem i nie mam pomysłu ale tendencja jest taka, że im mniej inteligentna jest kobieta tym bardziej myśli gadzim mózgiem, uprzedzeniami, stereotypami itd. Z tego wynika, że nim bardziej jest inteligentna tym mniej bazuje na pierwotnych instynktach i powierzchowności. Możliwe, że podobnie jak wyżej te mniej inteligentne, działa aktywnie w podrywie chada, nie jest bierna. Tylko, że robi to bardzo subtelnie i po prostu nieźle, wie na co w danym momencie dać nacisk. Bierność byłaby dla kobiety raczej zbyt łatwa i naturalna w przypadku gdy widzą duże ryzyko, którego zawsze zdają się unikać i je minimalizować. Może udawać bierność bardzo dobrze i jednocześnie sprytnie być aktywna, podobnie do powyższej ale lepiej.)

To właśnie chciałem przekazać tym wpisem - nim mniej inteligentna kobieta tym więcej gadziego mózgu i pogardy w kierunku mężczyzn, a bezpośredniości w kierunku chadów. Nim bardziej inteligentna tym więcej trafnej oceny rzeczywistości (więcej aspektów bierze pod uwagę) i tym mniej pogardy dla mężczyzn gorszych od chadów (która wynika z powierzchowności gadziego mózgu), co jest skutkiem lepszego zrozumienia otaczającrj nas rzeczywistości.

#blackpill #przegryw #urojeniaprzegrywoidalne #rozkminy #logikaniebieskichpaskow
  • 5
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: "Nejczer", to że kobiety zachowują się jak kobiety i tracą głowę w obecności płodnego samca o dobrych genach świadczy tylko o tym że same są zdrowe i ich układ hormonalny działa prawidłowo czyli na korzyść naszego gatunku.
  • Odpowiedz