Wpis z mikrobloga

Memcen to jednak fachura jest, wioskowe baby a teraz to
Piwo nie uzależnia tak łatwo no bo to wódkę trzeba pić 20 lat tak jak guru Jarosław mówił, albo być kobietą i dawać w szyję ze dwa lata
Doktura to warto posłuchać, szkoda że nie słyszałem tego dwadzieścia lat temu, bym wiedział to nigdy bym się nie uzależnił od jakiegoś tam piwa A teraz jakieś terapie, grupy wsparcia, po co mnie to?
Niech od razu na prezydenta idzie, może mnie ułaskawienie napisze na ten mój piwny, urojony alkoholizm?

#alkohol #alkoholizm #bekazkonfederacji #bekazmentzena #polityka
alkoJezus - Memcen to jednak fachura jest, wioskowe baby a teraz to
Piwo nie uzależni...
  • 47
@bezbekpol: ciekawe ile razy w ostatnim roku kupowałeś alkohol po 22 XD
I zdajesz sobie sprawę jak dużo ludzi chce rzucić picie ale jest to wuj trudne bo na około jest masa wyzwalaczy
ciekawe ile razy w ostatnim roku kupowałeś alkohol po 22 XD


@haabero: no właśnie mało, stąd moje pytanie - dlaczego to ja mam mieć pod górkę i mi ma się utrudniać życie, skoro to nie działa tak, że alkoholik nie chleje cały dzień, tylko uruchamia się punkt 22? alkoholik pije przez cały dzień, myśli o alkoholu przez cały dzień i dba o to, by mieć jego zapas, ale wprowadźmy zakaz, który
@alkoJezus #!$%@? jakichś boomerow co by najchętniej wszystkiego zakazali
Hurr durr piwo bezalkoholowe też źle, bo nabiera się złych nawyków.
A marichuanen panie to prosta droga do wstrzykiwania se kompotu.

Kirwa, jak ktoś jest patologiem to wystarczy mu ogólnodostępny klej do tapet czy inny butapren. Ludziom trzeba pokazywać że można normalnie pić.
@alkoJezus: Wy to byście chcieli żeby piwo kosztowało 50 zł i było do kupienia od 15 do 18 w sklepie na środku pola xD
Ja Mentzena lubię właśnie za to jego wyluzowanie a nie spięta dupę jak u politycznych dziadów będących u władzy.