Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy #weszlo Największą wygrana tej afery w kanale jest Monia, która w porę się ogarnęła i nie przeczytała tych bzdur od Białka.Zawsze hejtowana, teraz ma swoje dni chwały. Na Twitterze wszyscy ja teraz propsuja i w sumie się jej należy ten jeden raz.
  • 23
  • Odpowiedz
  • 2
@Jesienny_deszcz Oficjalnie nie ale wiadomo, że poleci. Nie było go w weszlopolskich, jego jako wydawcę podał Sharp jako winnego zakończenia współpracy z kanałem. Teraz ciekawe, czy Stan go zostawi w weszło. Pewnie tak, tyle, że będzie już tylko pisał i pewnie nie będzie się pojawiał w filmach i quizach weszło.
  • Odpowiedz
@badreligion66: Stano go nie odstawi. Nie ma szans, przecież on jest znany z tego, że bierze do współpracy osoby z przejściami. Tak jak po aferze molestowania chciał Włodara. Mi tam szkoda Białka, bo chłop potrafił robić fajne materiały. Co do Weszło... moim zdaniem niedługo stanie się jedynie telewizją klubową
  • Odpowiedz
  • 0
@cubasaozora Zawsze mnie ciekawiło, czy Stano płaci aż tak #!$%@?, że oni przenoszą się do takich projektów z 3 razy mniejszymi zasięgami. Przecież ten goal to taki uboższy krewny weszło. Rozumiem transfer do canału jak Roki ale reszty nie czaję. Ani to żaden progres, kasy Bóg wie jak wielkiej też z tego nie mają pewnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@cubasaozora Wiem o tym ale takie przejście nie licząc Rokiego to krok w tył w karierze dziennikarskiej. Co by nie mówić to weszło ma nieporównywalnie większe zasięgi od tego całego goal. A przy tylu ilości kanałów o tej tematyce to raczej nie zbudują jakiś wielkich zasięgów. Coś za coś.
  • Odpowiedz
  • 1
@badreligion66 widocznie mają w to #!$%@? skoro hajs się zgadza a nie muszą tyrać 24h, przecież każdy mówi, że w weszło jest straszny #!$%@? i na dłuższą metę się tak nie da
  • Odpowiedz
@badreligion66 większość narzeka na brak wolnego w weekendy, długie godziny bycia pod klawiaturą, brak możliwości rozwoju przez klepanie jakichś głupot. Do tego zdaje się zakaz występowania u konkurencji. Brzmi jak kołchoz u Janusza.
  • Odpowiedz
@badreligion66: Nie wiem jak inni odchodzący, ale dla mnie i dla Leszka akurat Goal.pl był okazją, by docierać do większej liczby osób z większą liczbą materiałów. Na Weszło nasz najlepszy odcinek miał 77 tysięcy wyświetleń, na Goalu już siedem sztuk przekroczyło 100 tysięcy. Regularne odcinki też odczuwalnie w górę, nieznacznie, ale jednak, spodziewaliśmy się początkowo, że odbudowanie bazy widzów to będzie zadanie na dwa lata, a praktycznie z miejsca robiliśmy identyczne
  • Odpowiedz
@badreligion66: Gdy szkalują Goal.pl, moim obowiązkiem jest się odezwać.

Po pierwsze, Mówienie, że tyrka jest tylko przy kopaniu rowów, to populizm na poziomie presji odczuwanej wyłącznie u pielęgniarek na 68 godzinnym dyżurze.

Pracowałem dziewięć lat w trybie 6-dniowego tygodnia pracy, w tym szesnastogodzinne dyżury zazwyczaj raz w tygodniu. Wiele się nauczyłem, wiele zawdzięczam, zawsze będzie do Weszło gigantyczny sentyment, ale im byłem starszy, tym trudniej przy takim obciążeniu zadbać o życie
  • Odpowiedz
to populizm na poziomie presji odczuwanej wyłącznie u pielęgniarek na 68 godzinnym dyżurze.


@Leszek_Milewski: @Jakub_Olkiewicz

To jakiś przytyk do jednego potężnego redaktora i jego slów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie Weszło to był taki najbardziej popularny kanał i portal, jeśli chodzi o piłkę w takim nowoczesnym pojęciu, pewnie dlatego, że są na rynku najdłużej. Jeśli chodzi o substrykcje i zasięgi, to chyba numer 3 obecnie po
  • Odpowiedz