Wpis z mikrobloga

137 464,57 - 12,07 = 137 452,50

Na koniec postu mam prośbę o poradę do tutejszych wariatów ʕʔ

12km klepnięte na dzień dobry. Resistance is futile - musiałem się pogodzić z tym, że jak mam biegać z tętnem poniżej 148, to obecnie mniej więcej takie wychodzi mi właśnie tempo. Za to udało się bez problemu wcześnie wstać, a samopoczucie w trakcie było bardzo dobre :)

Zrobiłem półmaraton poniżej 2h, teraz ambicją jest Cracovia Maraton poniżej 4h.
Program treningowy na maraton wystarczy, że zacznę robić pod koniec roku.
Pytanie, co polecacie robić teraz? Ostatnie biegania były bez żadnego planu i pomysłu. Przydałaby mi się jakaś struktura w treningach ()

Z fartem mordeczki i udanej soboty!

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
spyyke - 137 464,57 - 12,07 = 137 452,50

Na koniec postu mam prośbę o poradę do tute...

źródło: Screenshot_20231014-070549

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@spyyke: ja polecam najtańszego Garmina który wspiera plany treningowe i robić plany z Garmina. Ewentualnie sobie coś znaleźć na necie czy w innej apce. Samą bazą nic nie wytrenujesz - musisz też robić interwały, biegi progowe, jakieś zabawy, rytmy. Trening to nie tylko klepanie X kilometrów.

Ze swojego doświadczenia polecam też bardzo trening siłowy. Warto też robić drugie cardio - najlepszy byłby basen, ale ja nie lubię więc cisnę rower. Angażuje
  • Odpowiedz
@spyyke sam za rok chce zrobić pierwszy maraton ale Cracovia chyba trochę za wcześnie, może być ciężko się przygotować. Ale będę obserwować, mam nadzieje ze się zmotywuje i może akurat uda się przygotować. Powodzenia!
A na teraz polecam rower - sam mieszkam z bieganiem i nie ma problemu zeby jednego dnia biegać a drugiego rower, dla mnie w tym roku wkręcenie się w rower to game changer był, w połączeniu z bieganiem
  • Odpowiedz