Wpis z mikrobloga

@GlenGlen12: No ale producenci aut powinni wypłacać odszkodowanie dorożkarzom. Przez nich stracili miliony miejsc pracy.
A gmail powinien płacić odszkodoawanie poczcie polskiej. Rachunki teraz idą na maila a nie do fizycznej skrzynki.
@GlenGlen12: Mnie akurat denerwuje, że coraz częściej normalne kasy są zamknięte i zostają tylko takie. Jak robię większe zakupy to nie chce mi się wszystkiego samemu skanować. Jeszcze gorzej jak zakupy nie mieszczą się na wadze i trzeba robić górę z zakupów bo jak coś ściągniesz to odrazu jest problem.
Te kasy to się nadają, jak soczek kupujesz. Przy większych zakupach, są w #!$%@? upierdliwe. Już pomijam, ze nikt mi za bycie kasjerem nie płaci, to czemu mam się w niego bawić?


@wojniz: dlatego jak mam pelny koszyk, a zazwyczaj po takei chodze do Lidla proszę o otwarcie kasy i elo. Mala siatka i samooblusgowa ok, ale koszyk to juz zwykla kasa. BTW kaufland juz wrocil do Tescowego "Scan&shop" to jest
@wojniz: ty płacisz w nowym roku płaca minimalna idzie mocno do góry. Dzięki tym kasom będzie można zwolnić połowę ludzi i połowie podnieść wypłatę. Tylko samoobsługa.
@GlenGlen12 nie stracą pracy u mnie w mieście otworzyli nowego Lidla w którym czynna jest tylko jedna kasa ze sprzedawcą a oprócz tego osiem samoobsługowych i ekipa liczy tyle samo osób co w innym sklepie Lidl tylko ma więcej czasu na ogarnianie towaru
@wojniz przy większych zakupach samo chodzenie do sklepu to brak szacunku do własnego czasu.
Zakupy online, mówi to Panu coś panie Ferdku? W 15 min dodaje sobie produkty do koszyka, wybieram date dostawy, place i zapominam o temacie. Pójść to można do piekarni po świeże pieczywo, czy na targ po ładne warzywa w sezonie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wojniz za bycie windziarzem też Ci nikt nie płaci a jednak jeździsz windą sam. I tak, środowisko windziarzy prostestowało gdy zaczęto produkować windy na tyle proste i bezpieczne, że ich zawód nie był już potrzebny
A sam sklep samoobsługowy to nie jest dla jaśniepana obraza?


@xer78: Nie, nadal takie sklepy istnieją - małe spożywczaki albo warzywniaki. Tylko tam się kupuje 3 produkty na krzyż i w środku są max 2 osoby zazwyczaj, więc czasowo to się spina.