Wpis z mikrobloga

Czy jest tu jakaś miła duszyczka która chciała by mi pomóc odpowiedzieć na jedno pytanie:

kupić używaną konsole z grami (PS5 / xbox series x) czy z upgradeować kompa po taniości?

Kiedyś nadążałem za wszystkimi trendami pecetowymi, ale kobita, ślub, budowa domu i przeleciało mi pare lat nie śledząc rynku, przebranżowująć swoje zainteresowania z mocy obliczeniowych procka czy karty graf - na to jaki beton wylać żeby dom się nie #!$%@?ł xD

pecet był bardzo budżetowy, bo byłem bidakiem (budowany pod zintegrowaną kartę graf VEGA, przeleciałem na niej 2 lata i zakupiłem budżetowego rx580)... no i komp juz leży kilka lat i własnie go uruchamiam na nowej chacie :D w sumie, chciałbym najchetniej popykać w fifke 23 (slyszałem że fc24 jest takie se) wiec kwestia padów bez upgradeu, ale z drugiej strony, nowy CS2 słabo mi na tym chodzi XD

#amd #ryzen #komputery #pc #konsola #pytaniedoeksperta
sgsa - Czy jest tu jakaś miła duszyczka która chciała by mi pomóc odpowiedzieć na jed...

źródło: moj pecet

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@sgsa: W bieda build lepiej iść w konsole bo patrząc po tym jak gry na kompa optymalizują to nawet średnika za 7k tak se działa....
  • Odpowiedz
@sgsa: Budżetowo możesz tam włożyć Ryzena 5600 (po aktualizacji biosu płyty) i powinieneś wyciągąć te 200 fps w CS2 na niższych ustawieniach. Potem możesz dokupić jakiegoś RX6700 xt i grać już komfortowo w nowsze tytuły.
  • Odpowiedz