Wpis z mikrobloga

@algus: nie bronię zachowania tej babki, bo ta uwaga o laptopie jest mocno nie na miejscu. Domyślam się jednak, że wszystkie twoje obowiązki spadły na nią, więc humor w poniedziałkowy poranek #!$%@?. A kierasowi to wszystko jedno, bo on i tak zajmuje się swoimi sprawami
  • Odpowiedz
@algus: w poprzedniej firmie (#pracait) też była taka sytuacja że scrummasterka wzięła L4 na wypalenie miała chyba z 2 miesiące a jak napisała że chyba wraca to pytali czy na pewno i nie chce jeszcze z miesiąc na nim posiedzieć a gdy devs wziął tydzień bo #!$%@?ł mogę to wielka afera że przecież może pracować xD
  • Odpowiedz
  • 1
@algus: jak to nie jakaś bliska koleżanka z pracy a wiadomość nie jest napisana w stylu przekomarzania się to #!$%@? do HR.
Serio xD

Jeżeli HR nie jest totalnie sfeminizowane to za coś takiego dostanie chociaż warna
  • Odpowiedz
@algus: Miras ja mam takie dwie kretynki w pracy i właśnie dzisiaj zacząłem l4.już nie mogę się doczekać jak bedą się żalić a ja to zleję
  • Odpowiedz
@Volantie: I uważasz że premiera i 80% wypłaty jest warta utraty zdrowia i męczenia się?
U mnie nie zabierają premii za L4, a tydzień dwa obniża wypłate o jakieś kilkadzisiąt złotych raptem, mniej niż jednorazowe zakupy w sklepie. Ja nawet nigdy tego nie odczułem.
  • Odpowiedz
@algus: ostatnio będąc w cyrku się zastanawiałem czemu się nie śmieję wogóle. Teraz już wiem.
Dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
co jej odpisales? Jak sie ma L4 to nie mozna pracowac, bo to niezgodne z prawem (niech mnie ktos poprawi jak sie myle)


@DrTRAPH0USE: Masz całkowitą rację, a ci którzy piszą, że może pracować gówno wiedzą. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz