Wpis z mikrobloga

Nie wiem co się czepiasz. Polak -niewolnik nauczony jest tego, żeby za śmieszne pieniądze harować jakby ta firma była jego i przynosiła rekordowe zyski, bo ma nadzieję, że na święta 300 zł premii dostanie. Twoja koleżanka jest tego klasycznym przykładem i nie może pogodzić się, że inni nie są tak naiwni.
@algus: ja byłem 2 miesiące w szpitalu a potem jakiś czas w domu po poważniejszym wypadku i też padały pytania od ludzi, że jako praca zdalna to czemu nie pracuje skoro i tak bym mógł z domu
@algus: Napisz jej że to, co robisz w okresie, w którym masz zwolnienie lekarskie jest Twoją sprawą o ile przestrzegasz warunków tego zwolnienia (zgodnie z prawem pracy), nie życzysz sobie takich komentarzy i poinformuj kierownika, że ta osoba robi takie toksyczne i nieprofesjonalne akcje.

Chamstwo należy gasić w zarodku, inaczej taka osoba rozzuchwala się i próbuje Ci wejść na głowę.
@awake-rekawa: że sam sobie tego zwolnienia nie wystawiłem, a moje dnie nie wyglądają na leżeniu i odpoczywaniu tylko jestem w bólu, rehabilitacji i latam po lekarzach, a potem już nie czułem potrzeby się tłumaczyć