Wpis z mikrobloga

@exystexys bo czyta mirko i wie że ćwiczenie klaty daje największe korzyści.

A tak na serio, bo nie zna podstaw treningowych i tak jak większość rzuca się na to co wydaje mu się że jest najważniejsze i myśli że im więcej będzie to trenował tym lepiej.
  • Odpowiedz
dlaczego?


@exystexys: bo może lubi wyciskanie na płaskiej? Jest to ulubione ćwiczenie większości osób chodzących na siłownie a duża część osób chodzi na siłke i robi takie ćwiczenia jak lubi nie przejmując się przyrostami.
  • Odpowiedz
@exystexys: Opcje są dwie, albo ma #!$%@? i ćwiczy dla przyjemności i ma w dupie rezultaty i to, że nie ćwiczy całkowicie optymalnie. Druga, że nie ma podstaw i ćwiczy według jakiegoś bro science. Teoretycznie przy drugiej opcji można by go uświadomić, ale rzeczywistość weryfikuje zwykle, że lepiej się nie wtrącać jak ktoś o pomoc nie pyta, no chyba, że by miał się zabić swoją techniką to można coś doradzić xD
  • Odpowiedz
  • 0
@exystexys poznałem takiego freaka na siłowni, jego powód to #!$%@? wedle jego słów kolana i pozostała mu tylko klata ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dobrze wyciskał, nawet kilka protipow mi rzucił jak mnie raz asekurował .
  • Odpowiedz