Wpis z mikrobloga

po umyciu zebow to sie pije ze 2 szklanki wody, najlepiej z cytryną, a po wypiciu 40 minut przerwy przed sniadaniem OPie... w koncu tez potrzeba czasu zeby je przygotowac


@canon91: właśnie dlatego idąc do roboty na 8 wstaję już o 2 - po wstaniu myję zęby, później przez godzinę robię śniadanie, jem przez następną godzinę, bo tak najzdrowiej, a następnie krótka drzemka, kibel tak z 1,5 godziny, prysznic, nitkowanie i
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: ja myje 2 razy, jak wstaje myje zeby bo jedzenie przed umyciem zebow mnie cholernie brzydzi no bo sie wlasnie wstalo po kulku godzinach snu, z gęby #!$%@?, zarazki itd, pozniej jak sie najem to znów umyje szybko zeby przed wychodzeniem do tego jezyk by z gęby nie #!$%@?ło ( dużo ludzi zapomina myć jezyk ) , serio nie wiem jak ludzi emogą jeść rano bez umycia zeby, sama mysl
@Darek08: ja bym tak nie umial, jesc sniadanie w mega pospiechu jak na 8 do roboty xD nawet glodny wtedy jeszcze nie jestem, sniadanie biore do roboty... prysznic z rana a przepocony po robocie prosto do lozka? XDD
@lukiboss musiałem pomyśleć kiedy myje zęby xd ale rano myje przed wyjściem z domu zaraz. Czyli po śniadaniu i po kawie i herbacie. Bo pije z cukrem. Tak to bym musiał dwa razy żeby myć bo mi osad po cukrze się robi szybko. I wracając z pracy już czuję dyskomfort
@konsonanspoznawczy I jak to argumentował? Bo ja słyszałem właśnie te argumenty że dzięki nitkowaniu przed lepiej czyścisz - bo pasta dokładniej dociera w udrożnione już przestrzenie międzyzębowe. Do mnie to trafia.