Wpis z mikrobloga

Co to #sony zrobiło to ja nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) przeskoczyłem z #ps4 na #ps5 i chciałem sobie pograć w posiadane już gry (GoW Ragnarok, Uncharted etc.) ale za podbicie wersji do ps5 trzeba zapłacić - no dobra coś tam dostosowali, ludzi musieli opłacić, chociaz niektore gry maja darmowy update dodajacy te 60fps na ps5 (swoja droga przy Wiedzminie to tez niezle spieprzone, ile ja szukalem tej opcji ukrytej gdzies w menusach - na xboxie to byl normalny update) ale teraz tak:

Chciałbym pograć w Spider-Mana, bo nie grałem nawet na ps4, ale wersji Remastered nigdzie nie ma (°° , czy to oznacza że jak kupię wersje ps4 to znowu bede musial placic za update (i ile $$$?) czy w ogole takiego updatu nie bedzie?

Czytalem gdzies, ze zeby zagrac w Remastered trzeba kupic Miles Morales i ... zrobic upgrade do wersji Ultimate (ile to kosztuje w ogole?) ale nie wiem nawet czy to dotyczy tylko nowej wersji czy mozna kupic Moralesa na ps4 i zrobic upgrade (darmowy?) no jakas masakra.... wersji Ultimate na plycie to juz nawet nie ma w sklepach (dlaczego?).

Po #!$%@? oni to tak wszystko pokomplikowali to mi sie w glowie nie miesci ( ͡° ʖ̯ ͡°) $sony for the payers...
  • 3
  • Odpowiedz
  • 1
@8611 chyba większość uptdatów z ps4 na ps5 jest darmowa. Z tego co pamiętam to dopiero od Horizon FW miało się to zmienić (znaczy, 2. część Horizona możemy bez problemu zaktualizować z wersji ps4 na ps5). Przy God of War: Ragnarok jak chcesz grać w wersję na ps5 to albo kupujesz wersję na ps5, albo na ps4 + płacisz za upgrade.

Przy Spider-Manie sprawa jest o tyle skomplikowana, że ten upgrade zawiera
  • Odpowiedz
@8611: dlatego ja np. Kupune gry w pydełku w wersji ps4 z darmowym upgrade. Jeśli jakaś gra ma płatny i ma wersje pydełkową na ps5 to kupuje, a jak to nie ma sensu to box ps4 i upgrade na ps5 wersje przez ps store ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz