Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szukam kompleksowego ubezpieczenia - #oc #ac #assistance #nnw. Nowy samochód zakupiony za ok. 150,000 zł mam już prawie rok, pierwsze ubezpieczenie kosztowało mnie aż 3300 zł. Przez pierwszy rok przejechałem bardzo niewiele i bez szkód. Otrzymane przeze mnie oferty z ASO to okolice 3500 zł, oferty na #rankomat i #mubi w podobnej wysokości.

1. Jak, nie mając dużego doświadczenia w temacie, dokonać najlepszego wyboru? Czy gdzieś jeszcze szukać ofert?

2. Niektóre porównywarki proszą mnie o podanie, czy samochód jest bez uszkodzeń, z uszkodzeniami, czy drobnymi popękaniami. W trakcie pierwszego serwisowania ASO zaznaczył drobne ryski na klamkach i zderzaku - czy raportować to jako "drobne popękania"? Czy wpływa to na koszt/wypłatę ubezpieczenia?

3. Jacy ubezpieczyciele są dobrzy, a jakich unikać? #pzu #hestia #ergohestia #uniqa #proama #link4 #interrisk #mtu24 ?
#pytanie #ubezpieczenie #ubezpieczenia #samochod #samochody #auto #auta #motoryzacja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szukam kompleksowego ubezpieczenia - #oc #ac ...

źródło: history-of-the-batmobile-51373_6

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Nowy samochód zakupiony za ok. 150,000 zł


I płacisz tylko 3300zl OC/AC ?

Mi by wyszło z 6500zl za kilkuletnie Audi w tej cenie, więc brałbym ofertę za te 3300zl i niczym się nie martwił w razie kradzieży czy szkody.
  • Odpowiedz