Wpis z mikrobloga

Dzień 43/92
#grubyzaklad
@buchajacy_rog vs @hdeck

- Waga: 112,2kg → 97,0kg (-15,2kg)
- Tłuszcz: 35,9% → 27,4% (-8,5%)
- Mięśnie: 32,0% → 35,3% (+3,3%)
- Woda: 43,7% → 48,2% (+4,5%)
- Obw. klatki piersiowej: 116cm → 108cm (-8cm)
- Obw. brzucha w talii: 120cm → 107cm (-13cm)
- Obw. bioder: 116cm → 106cm (-10cm)

Mam kilka spostrzeżeń w związku z tym zakładem i zmianą odżywiania:
Po pierwsze miło jest móc oddychać podczas wiązania butów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po drugie jestem spokojniejszy, niż wcześniej. Mam więcej cierpliwości. Spodziewałem się, że będzie odwrotnie.
Po trzecie więcej mi się chce robić. Może też dlatego, że każdy ruch traktuję, jak ćwiczenie, bo na siłownię nie chodzę.
Po czwarte zostaje mi więcej pieniędzy w kieszeni.
Po piąte nie mam w domu już żadnych ubrań, w które nie mógłbym się zmieścić. To też mile uczucie.
Po szóste w sklepie mój wzrok w ogóle nie kieruje się w stronę śmieciowego żarcia, ani piwa. Aktualnie te produkty są dla mnie tak bezużyteczne i niewidzialne, jak podpaski, czy karma dla kota, którego nie mam.
Po siódme lepiej się czuję wśród innych ludzi. Niby miałem wywalone na mój wygląd, ale mniejsza nadwaga mimowolnie dodaje kilka punktów do pewności siebie.
Po ósme nie wiem dlaczego, ale mam satysfakcję, że nie muszę ćwiczyć i sama #dieta daje widoczne rezultaty. Okazuje się, że #odchudzanie jest naprawdę proste i wystarczy przede wszystkim MŻ i patrzeć, co się je. Ja dodatkowo trzymam się jeszcze 8h okna żywieniowego i robię 10000 kroków. Ale wyczyn, co?

Tak poza tym w sumie nic ciekawego w związku z zakładem się u mnie nie dzieje. Całkowicie przyzwyczaiłem się do sposobu odżywiania i tyle. Koniec i kropka

Podsumowując: jest dobrze i warto było podjąć rękawicę rzuconą przez @hdeck. Aktualnie nie dostrzegam żadnych minusów zmian, wynikających z zakładu. Przed nami jeszcze nieco ponad 1,5 miesiąca zmagań i zaczynam wierzyć, że dojdę do swojej wymarzonej wagi 87kg. Drugim ukrytym celem było nie tylko zrzucenie więcej kilogramów od mojego oponenta, ale też #redukcja poniżej jego masy (zaczynałem z wyższą). Niestety drugi grubas też daje radę i cały czas trzyma dystans, także jeszcze zobaczymy.

Jak co tydzień składanka talerzowa na zdjęciu.
#chudnijzwykopem
buchajacyrog - Dzień 43/92 
#grubyzaklad 
@buchajacyrog vs @hdeck

- Waga: 112,2kg → ...

źródło: temp_file2869568821939478283

Pobierz
  • 21
@conamirko Tobie również powodzenia! Jakby co, jedno porównawcze zdjęcie wrzuciłem na początku grudnia. Kolejne będzie pewnie pod koniec grudnia lub na początku stycznia. Ostatnie wraz z końcem zakładu 1 lutego. Jak jesteś ciekaw, to zapraszam do zerknięcia ;-)