Wpis z mikrobloga

Przegrywom ciagle malo. nie przeprosisz - zle, przeprosisz - tez zle.

Wy naprawde macie intelekt tluczka do miesa. Taki gest, jesli jest szczery oczywiscie, wymaga rachunku sumienia, samoswiadomosci i w pewnym sensie odwagi.
I zapewniam, KAZDY Z NAS ma za co przeprosić druga osobe.

Zeby nie bylo - nie romantyzuje #!$%@? patusa bulliego, ale jak czytam ze "jakie to zalatwienie sprawy napisanie smsa" to mnie lamie.

Zeby skonczyc bzdurne dyskusje - napisz
Jeżeli zostawiłeś, to już za sobą i nie są to rzeczy, które dalej bolą, to zapytaj się go o historię, której najbardziej żałuję, a skoro żałuję to niech rozmyśla o tym dłużej. Po takim czasie ciężko zapamiętać imiona osób, o których się nie myśli, a już konkretne historię, to zupełnie.
Jeżeli powie prawdziwą, to będziesz miał pewność w dwóch kwestiach. Będziesz wiedział, że tego żałuję. A po drugie badziesz wiedział, że wyszedłeś
  • 31
@detokstyle najlepiej jakby sprawca w ogóle utkal łeb i się nie odzywał do kogoś kogo gnębil

Mam w dupie że po 12 latach go coś tknęło i nagle stał się lepszy człowiekiem
Wy myślicie ze wystarczy przeprosić i już #!$%@? było minęło XD napewno kogoś gnębiles w szkole dlatego masz takie a nie inne myślenie

Elo
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@OCIEBATON @Agawa_loco czasami wybaczenie daje więcej dla ofiary niż winnego. Pomyśl o tym w ten sposób.

Ciężko mi postawić się w twojej sytuacji, bo nie wiem co przeszedłeś.
Napisałeś na microblogu bo pewnie chciałeś usłyszeć co różni ludzie by zrobili. Ja staram się nie przejmować rzeczami na które nie mam wpływu i nie trzymać w sobie złości, bo to niszczy mnie a nie moich "wrogów".
Co byś nie zrobił Mireczku, to i
Zeby skonczyc bzdurne dyskusje - napisz jeden z drugim jakies madre rozwiazanie sytuacji ktore w waszej sytuacji byloby ok.


@detokstyle Skąd założenie, że tu jest w ogóle jakies rozwiązanie? Nie wszystko musi mieć jakieś wyjście. Przeprosi czy nie - krzywda już się zadziała i raczej już się jej nie cofnie.
Mi dwóch typów fest gnębiło jakoś przebrnąłem total odpady jeden nie zdał raz drugi aż 4 razy czyli jak w Gim miałem coś koło 14 lat on prawie 18 więc fizycznie gówno mogłem. Jakoś z 5 lat temu obczaialem FB i mi się wyświetliła jednego siostra a tak na jej profilu że typ strzelił samoboja
Ale się wykopki tutaj zapowietrzyły, co było 12 lat temu to już się nie odstanie, nie ma sprawiedliwości na świecie, nie ma też co rozpamiętywać przeszłości bo to nic nie da. Ja bym też życzył wesołych świąt i poszedł dalej, ciesząc się, że potencjalnie ta osoba zmieniła się na lepsze. Trzeba patrzeć przyszłości, a nie przeszłości