Wpis z mikrobloga

No wykopki, widzę, że mocno żyjecie ciągle tagiem pomimo, ze nic się nie dzieję. Sezon rusza zaraz, a mnie jeszcze nikt nie zaprosił, więc niestety, nie będzie reprezentanta wykopu w HP, ale chociaż próbowałem. XD

Pewnie za słabo się postarałem, ale nie będę z siebie robił pajaca i gadał jakichś farmazonów. Ich strata. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczęśliwego Nowego Roku!

#hotelparadise
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Adriabba Trzeba by im zrobić masowy spam i rekomendacje "mojej osoby". XD Kiedyś Lucy mnie propsowała, jak chwilę pisaliśmy i dostałem od niej bardzo miłe słowa. Ale to pół żartem, żebranie nie nie jest w moim stylu, a aż tak mi nie zależy, chciałem tylko sprawić wykopkom frajdę i zrobić show. XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Ithiel @Adriabba Wiem, ale szanujmy się. XD Z Łucją to i tak były prywatne i krótkie rozmowy i to już jakis czas temu (jeszcze jak emitowali odcinki z nią), więc nic mi to nie da, a ja prywatnych rozmów nie wynoszę na światło publiczne, bez zgody drugiej osoby (nawet jakby ktoś się zgodził to i tak bym nie mówił, słuchajcie, ten uczestnik się ciepło wypowiadał na mój temat, weźmiecie mnie? XD). Zresztą
  • Odpowiedz
@avirant: spokojnie, ruszył sezon 8, a pewnie będą nagrywać też jeszcze 9, a w sezonie 6 była sytuacja że jeden uczestnik został zaproszony na pierwszą rozmowę, kiedy pozostali uczestnicy byli już na miejscu, także jeszcze nic straconego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Paweleos Najlepsze, że nawet nie wiem czy to zgłoszenie się wysłało. XD Bo wyskakiwał jakiś błąd ciągle, a potem nagle poszło, strona się odświeżyła i był pusty formularz z informacją, że wysłano. ¯_(ツ)_/¯ Ale to i tak było wypełnione i nagrane w 5 min, pod wpływem chwili i bez żadnego przemyślenia. XD No ja bym siebie wybrał ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale wiem mniej więcej czym się kierują
  • Odpowiedz