Wpis z mikrobloga

@DEVILLIVED: zdrowy, zadbany kot nie wydziela zapachu gówna i kociego szczocha, a kuwetę trzeba czyścić codziennie. Mam 3, jak ktoś do mnie przychodzi to dowiaduje się o kotach dopiero jak się pojawią, wręcz byli zaskoczeni że "nie śmierdzi kotem". po prostu większość ludzi to #!$%@? lenie, którym nie chce się dbać o tak mało wymagające stworzenie jak kot. nic dziwnego, że w domu #!$%@? jak szczochy leżą w kuwecie tydzień albo
@amberwaves: Dokładnie. Sam kot jest bezzapachowy i czysty i jeśli czuć w domu odór, to winny jest leniwy właściciel, który nie sprząta kuwety. Również otrzymaliśmy wiele potwierdzeń od innych osób, że w mieszkaniu nie da się wyczuć obecności kota.

@4mmc-enjoyer Mnie z kolei odrzuca to głupie, bezmyślne psie przywiązanie, które nie wymaga od człowieka prawie żadnego wysiłku.
Dla wykopków nawet koty śmierdzą xDDDD

Czy jest coś co was nie #!$%@? albo nie drażni?

Jak u kogoś z kotem wali w domu to mu powiedzcie, żeby sprzątał regularnie kuwetę. Kot sam z siebie jeśli jest zdrowy i niewychodzący to nie ma opcji, żeby wydzielał jakiś zapach. To nie pies biegający po kałużach i tarzający się w starym zaschniętym gównie na podwórku