Wpis z mikrobloga

Jak widzę tych pseudorowerzystów na rowerze przy -10 stopniach na asfalcie to nóż mi się w kieszeni otwiera...
Czy ci podludzie nie mają wyobraźni? Jeden upadek i wlatuje mi taki dzban pod koła i zgadnij kto pójdzie siedzieć?
Powinni wprowadzić zakaz poruszania się na rowerze na drodze publicznej jeśli temperatura spada poniżej 5 stopni...

#zalesie #gownowpis #rower #zima #hejto
  • 115
  • Odpowiedz
Najgorsze jest to, że najczęściej tylko ścieżki rowerowe są odśnieżone. Zwykły chodnik dla pieszych jest mokrą paćką, w której but zapada się przy każdym kroku. Czuje się wtedy, jakbym chodził po plaży po piasku. Ale oczywiście nie można przejść po ścieżce dla rowerów, bo zawsze znajdzie sie chociaż ten jeden pedalarz, który będzie #!$%@?ć w zimę
  • Odpowiedz
@luke-dolla7 ja sobie przyjezdzam rowerkiem do pracy, sama przyjemnosc, nawet dzis w sniegu. Chyba by nie #!$%@? jakbym mial wybrać samochod i zapłacić za parking na caly dzien albo śmierdzącą komunikacją.
  • Odpowiedz
Naucz się czytać ze zrozumieniem, potem możemy pogadać. Ty nie powiedziałeś, ale twoi koledzy z sekty owszem.


@luke-dolla7: ja pieprzę, kolejny toksyczny wysryw w gorących... I piszę to jako osoba, co nie jeździ rowerem po ulicy podczas mrozów.

a nie masochizm w mrozie, smrodzie i lodzie ( ͡º ͜ʖ͡º)


napal w piecu i wyjdź z domu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
jak jak widze te #!$%@? rowerowe, to nie dość, że przy wyprzedzaniu ich podjeżdżam jak najbliżej żeby sie bały i zlękły, to jeszcze trąbie.

No i zawsze mam nadzieję, że podmuch powietrza takiego pedała rowerowego wywróci w #!$%@?.


@adrian-a: ale ty masz #!$%@? we łbie chłopie

Macie #!$%@? chodnik ?

To #!$%@?ć tam, droga jest dla samochodów.


@adrian-a: gdybyś nie znalazł prawka w czipsach to pewnie byś się dowiedział dlaczego
  • Odpowiedz
  • 0
@Szalom
Jak jest zima, drogi oblodzone to raczej nikt nie jeździ 50 km/h. Rozważam scenariusz realny, kiedy ciężarówka jedzie max. 30 km/h i zaczyna hamować, ale śliska nawierzchnia wydłuża drogę hamowania. Jak przywali we mnie z prędkością 15 km/h to śmiem twierdzić, że co najwyżej będę miał siniaka od poduszki powietrznej.

Jak ja pojadę 30 km/h i rowerzysta przede mną zaliczy glebę i wpadnie mi pod kółka to raczej będzie bardziej poturbowany.
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: Typowy płacz człowieka, który prawdopodobnie nigdy nie przemieszczał się innym sposobem niż samochodem, wersja 71250. Zamiast narzekać na świat może po prostu zaakceptuj, że jest jak jest? Mniej nerwów i płaczu. Każdy może się poruszać wedle woli i możliwości, ale wiadomo, "moja racja jest najmojsza". Jak Ci to przeszkadza, to polecam wnieść projekt obywatelski, zebrać podpisy i zmienić kodeks drogowy, zamiast płakać po raz setny, jak to jest źle, bo
  • Odpowiedz
  • 0
@NieBendePrasowac
Ja jestem toksyczny? Bo dbam #!$%@? o swoje i czyjeś bezpieczeństwo zwracając uwagę jacy ludzie są nieodpowiedzialni i bez wyobraźni wsiadając na rower w takich warunkach?

To pedalarze się na mnie rzucili jak na promocję karpia w lidlu xD

A piec pracuje, podajnik ładuje ekogroch aż miło, dziękuję za troskę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@luke-dolla7:

Właśnie dostrzegam, że jakakolwiek krytyka w stronę pedalarzy to "zesranie się"

ten sam Mirek w pierwszym poście

"Jak widzę tych pseudorowerzystów ... to nóż mi się w kieszeni otwiera"

"podludzie... dzban"

Tak, zesrałeś się,
  • Odpowiedz
@metaxy: nie zachowuje. Trochę w życiu na rowerze pojeździłam i wielu jest takich dzbanów, co wyprzedzając niemal zahaczą Cię lusterkiem, bo tak i kropka.
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: nic głupszego dziś nie przeczytam, dzięki xD "sekta pedalarzy" xDD jeśli ktoś jeździ na -10 i nie widzi w tym niczego nadzwyczajnego i należy Twoim zdaniem do "sekty pedalarzy" to zacząłbym jednak od przemyślenia skąd tyle pustej przestrzeni w Twoim łbie
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: Ale przecież @KingaM od TYLU lat jeździ rowerem zawodowo i NIC się jej nie stało, więc przecież wszyscy inni rowerzyści też dadzą radę czego nie rozumiesz samochodziarzu Ty? Wiadomo, że to przecież chodzi o to że sobie samochodziki porysujemy a nie o to, że w świetle prawa możemy potencjalnie odpowiadać za idiotę który zje (dosłownie) zęby na asfalcie bo uprze się i wsiądzie na ramę XD Najlepsze, że przy tego
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: nie umiesz prowadzić kulturalnej dyskusji i tyle: "dzban, sekta, podludzie", a potem płaczesz, że mityczna sekta pedalarzy cię atakuje... Nawet jakbyś miał gdzieś rację, to zacząłeś i kontynuujesz w stylu, że rozmawianie z tobą nie ma sensu. No i nadal czekam żebyś mi powiedział jak chcesz zgodnie z przepisami wyprzedzić rowerzystę nie korzystając z drugiego pasa. Bo ewentualnie mogę Ci to rozrysować dlaczego jest to niemożliwe.
  • Odpowiedz
  • 0
@metaxy
Ale ja wyraziłem swój pogląd i nie interesują mnie opinie losowych wykopków, tym bardziej nie będę się wdawał w długie dyskusje bo to na tym portalu nie ma sensu.
Jakoś żaden z rowerzystów nie stwierdził: "no faktycznie czasem może to być niebezpieczne, może rzeczywiście to trochę ryzykowne jeździć na rowerze w taką pogodę" tylko jest wręcz skrajność w drugą stronę bo jestem #!$%@? samochodziarzem xD czekam aż mnie ktoś tu do
  • Odpowiedz
Ale ja wyraziłem swój pogląd i nie interesują mnie opinie losowych wykopków, tym bardziej nie będę się wdawał w długie dyskusje bo to na tym portalu nie ma sensu.

@luke-dolla7: wdajesz się, ten wpis ma 2 strony komentarzy w tym 22 Twoje na tę chwilę. I ja bym Ci nawet przyznał gdzieniegdzie rację, sam robię rowerem znaczne ilości km, ale w zimie mniej i momentami bywa niebezpiecznie ślisko, więc nie jeżdżę
  • Odpowiedz