Wpis z mikrobloga

Jak widzę tych pseudorowerzystów na rowerze przy -10 stopniach na asfalcie to nóż mi się w kieszeni otwiera...
Czy ci podludzie nie mają wyobraźni? Jeden upadek i wlatuje mi taki dzban pod koła i zgadnij kto pójdzie siedzieć?
Powinni wprowadzić zakaz poruszania się na rowerze na drodze publicznej jeśli temperatura spada poniżej 5 stopni...

#zalesie #gownowpis #rower #zima #hejto
  • 115
  • Odpowiedz
@luke-dolla7 zapomniałem z jakimi ludźmi siedzę na tej stronie XD chłop chce zakazać jazdy na rowerze, bo nie potrafi zachować bezpiecznej odległości i wszędzie mu się spieszy. Beka z was (puszkarze i pedalarze) i waszej odwiecznej wojny XD ale zauważyłem, że puszkarze są jeszcze gorsi ( ͡° ͜ʖ ͡°) naucz się jeździć xDDDD pozdro frustracie
  • Odpowiedz
@Przemek755: i ten brak komunikacji dotyczy wszystkich. Jak rowerzystów w kiepska pogodę jak i samochodziarzy stojących w korku. Sam bym mógł się przerzucić na autobusy miejskie i bym zaoszczędził z 200-300 zł miesięcznie na paliwie ale... Ale no kurde bardziej szanuje swój czas. A musiałbym dziennie poświęcać na dojazd i powrót (na dystansie #!$%@? 8 łącznie kilometrów) bagatela 1.5h mojego życia ekstra. To jest circa 30 godzin mniej w miesięcu na
  • Odpowiedz
@OddajButa123 @KingaM tak na poważnie. Przecież po takiej zimie dziur w asfalcie jak serze, wpadniesz przednim kołem i robisz fikołka, jak żaden debil nie będzie #!$%@?ć to wstaniesz i pojedziesz dalej, gorzej jak serio wpadniesz pod samochód. Wtedy poobijany powiesz "ufff przynajmniej mandat dostał samochdziarz"? Ja rozumiem, że ktoś lubi jeździć na rowerze, a pogoda mu nie przeszkadza, mówię tylko, że ryzyko wypadku jest dużo więcej.
  • Odpowiedz
@szarosc: otóż to, esencję sporu zawarłeś w swoim mądrym i rozważnym komentarzu, dopiszę ci w notatce o użytkowniku że jesteś mądry, pozdrawiam
  • Odpowiedz
OP się chyba sam #!$%@?ł na rowerze w zimie i myśli że każdy się #!$%@?
poza tym rowerzyści mogą się poruszać chodnikiem w razie złych warunków atmosferycznych, w szczególności śnieżycy
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: Jak nie potrafisz zimą jeździć samochodem, to najlepiej sam zostaw samochód pod domem i wsiadaj w autobus, zamiast się czepiać rowerzystów. Na wiosnę sobie pojeździsz.
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: Bredzisz, szerokie kapcie z kolcami, dobry ubiór i można śmigać. Weź się jeszcze popłacz. Brzmisz jak jakiś płatek śniegu.
Powinni wprowadzić zakaz poruszania się powyżej 40 km/h na WSZYSTKICH drogach jak jest poniżej 5 stopni. Siedzisz w cieple to możesz jechać wolniej, ciulu.
  • Odpowiedz