Wpis z mikrobloga

@PotwornyKogut: male mialy zasadniczo 720kb, ale jak sie przewiercilo wiertarka dziure w drugim narozniku to magicznie robilo sie 1.4MB. Az ciezko teraz w to uwierzyc jak to pisze....
  • Odpowiedz
@mati1990: można mieć problem z niektórymi programami tak jak np. instalowanie w osobnym folderze ja mam dysk c i utworzyłem foldery
Games Programs
zamiast do Program FIles i Program files x86 pcham wszystko do tamtych i czasami były jakieś jaja.
Ale przynajmniej mam porządek ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
a co myślisz że pokazałem?


@zimowyporanek: No Ipt1, to nie to samo co lpt1, ale wygląda tak samo*. Wątpliwości może rozwiać tylko screen z LPT1.

*Chociaż właściwie tutaj widać różnicę niewielką, Duże i, jest niższe i delikatnie dalej od p, niż małe L. Ale jak się wpisze w nazwę folderu, to już tego "efektu" nie widać, obie opcje wyglądają tak samo.
  • Odpowiedz
jaką wiertarką xd


@zimowyporanek: a czym? Zasadniczo dyskietki 3.5 zawsze miały dziurkę do zapisu dwustronnego, jedynie nie miały często takie dodawane do gazet, czy ze sterownikami. Dziurkaczy do 3.5 praktycznie nie było tylko do 5 1/4.
  • Odpowiedz
Bo standard był kiedyś taki:

A: - 3.5 cala

B: - 5.25 cala


@Pabick: Nie było żadnego standardu. Każdy instalował tak jak chciał. Najczęściej A: to była stacja z której startował system i to się z czasem zmieniało od 5,25 do 3,5. Później stacje 5,25 zaczęły zanikać i komputery miały napędy A: i C:, bo B: było nieużyte. Czasem ktoś miał dwie stacje 3,5 bo w ten sposób łatwiej było kopiować
  • Odpowiedz