Wpis z mikrobloga

@BeaverFever bo mądrość przychodzi z wiekiem. Ja bym pozwolił głosować ludziom 25+ albo i 30+ i tak samo odebrał bym prawa wyborcze ludziom 75/80+. Młodymi łatwo manipulować. Dasz takiego mate albo inna internetowa gwiazdkę a oni pójdą za nim jak osioł za marchewką. To samo ze starymi ludźmi
ja wam przypomne że do UE i NATO weszliśmy za prezydenta który też był komuchem i był w PZPR ( ͡° ͜ʖ ͡°) a do dzisiaj jest uważany za jednego z lepszych prezydentów pomimo pociągu do kobiet i wódy


@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX: a ja przypomnę, że to nie zasługa tego prezydenta, tylko kilku rządów w tym AWS. Stąd nie róbmy dramy- doceniam kompetencje niektórych, natomiast tak w dużym stopniu
nie zesraj sie xd wielcy antykomunisci z wykopu xD a do NATO i do UE kto Polske wprowadzil?

@GoldaMeir: +1
nie wiem ilu z nich żyło w tej komunie, ale mnie to rusza tyle co i hasło "koalicja 13 grudnia". Nie było mnie tam i nie mam z tym żadnych skojarzeń. Jestem teraz, tutaj i to co dzieje się teraz ma znaczenie, a nie #!$%@? wieczne życie przeszłością sprzed 3 dekad.