Wpis z mikrobloga

Czy widzisz na horyzoncie kogoś kto mógłby pociągnąć ten kraj i nie był uwikłany w mafijne interesy?


@Sin-: Aż tak głębokiej wiedzy nie mam, kto mógłby być powiązany z jakimiś ciemnymi typami, bo to wychodzi dopiero po latach. Więc tak naprawdę nie wiem, kto jest "brudny" a kto "czysty" ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli chodzi o to, kto mógłby pociągnąć ten kraj do przodu... Hmm, to
Ale nurtuje mnie jedno, przecież to co opisałeś wygląda jak jakaś Białoruś. Więc jak to się stało, że Słowacja poszła w stronę NATO i UE?


@Hamalesn: Uratował to rząd Dzurindy, który zakończył rządy Meciara (Dzurinda był premierem w latach 1998-2006). Dzurinda był proeuropejski i pronatowski, Meciar raczej sceptyczny (prywatnie, bo oficjalnie wnioskował o przyjęcie Słowacji do UE). W 1995 zgłoszono oficjalnie wniosek akcesyjny i spodziewano się, że Słowacja wejdzie do UE
@peetee: nie tylko kretyni, ale też Kaczyński stoi nad grobem, a na pewno traci kontakt z bazą coraz bardziej bredząc, nie mając jednocześnie (jak to w partii wodzowskiej) prawdziwych następców. Budyń zamiast mózgu to moze mieć Biden, który jest sterowany przez otoczenie, ale nie kaczor - on tu zawsze był w swojej formacji "strategiem". Z każdym rokiem będzie już tylko słabszy.