Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie rozumiem logiki przegrywów..

1) Narzekanie na #tinder że to najgorsze miejsce, hipergamia, skok na kasę, 10 mężczyzn na 1 kobietę, trzeba płacić, trzeba być giga przystojnym żeby coś ugrać - Z CZYM SIĘ ZGADZAM.
2) Nie szukanie nigdzie indziej poza tinderem, bo.... no właśnie...
Sugerowanie żeby poznawać poza aplikacjami kończy się gdybaniem i hipotetycznymi sytuacjami w głowie przrgrywa: "a bo pewnie...", "i tak by odmówiła...", "przecież gddy nie jesteś 8/10 to nawet nie spojrzy".

90% moich znajomych (a nie są to osoby wybitne z wyglądu) poznało się: w szkole, na studiach, na zajęciach grupowych, jadąc codziennie tym samym autobusem, przez innych znajomych, na domówce, na wyjeździe grupowym, itd.

#przegryw #zwiazki #relacje #blackpill #redpill #niebieskiepaski #rozowepaski #podrywajzwykopem #tfwnogf #samotnosc #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie rozumiem logiki przegrywów..

1) Narzekan...

źródło: cheerful-cheerful-hipster-couple-love-kissing-city-street-romantic-concept-lovers-love-story_175682-1872

Pobierz
  • 53
w szkole, na studiach, na zajęciach grupowych, jadąc codziennie tym samym autobusem, przez innych znajomych, na domówce, na wyjeździe grupowym


@mirko_anonim: no właśnie... a jak Cię rzuci laska, kiedy Ty masz powiedzmy >30 lat to powodzenia w szukaniu, kiedy jesteś po studiach, wszyscy znajomi ochajtani albo za granicą i jeszcze mieszkaj w wynajmowanej klitce albo u rodziny na podkarpaciu i rób za minimalną + parę stówek xD.
Fakt na TInderz 95%+ dziewczyn to odpady.
Ale skoro nie ma okazji w "realu" czy to w pracy,szkole,studiach na żywo poznać kogoś sensownego.

To co mam być sam bo wykopki mówią że Tinder zły xD? Jak taki Tinder zły to gdzie polecacie szukać?

Mi się udało fajną dziewczyne poznać po pół roku na tinderze i nadal razem jesteśmy, przekopałem się do złtoa przez morze gówna i warto było :> A kto chce
@niebadzogrem kolejny co #!$%@? kocopoły. Jak założy ktoś tindera i za miesiąc ma 3 pary o to otyłe pasztety bez osobowości to co, ma dalej siedzieć i patrzeć jak plują mu w twarz?

Kolejny #!$%@? nirmik będzie pieprzył tekstami typu "czemu nie próbujesz kupić Porshe? Ja prosiłem ojca tak długo aż mi kupił"
@Erikaa: Pewnie nie interesowałaś się za bardzo jak wygląda sytuacja na rynku z punktu widzenia facetów A wygląda tak że w Polsce brakuje 1mln singielek w wieku 20-35 lat wg spisu powszechnego z końca 21' czyli mamy w społeczeństwie 40% singli i jakieś 20% singielek Także połowa facetów singli jest w czarnej d@pie w Polsce już na starcie z czystej matematyki Gdzie te Polki są? Wszędzie poza PL Pewne dwie lewaczki
@navaare: czytałeś wyższe posty czy tak z pamięci piszesz :-) nie jestem na wykopie od dzisiaj i zdaje sobie sprawę że mężczyzn jest więcej niż kobiet - ale sprawdziłam faktyczne liczby i z urodzeń dla wieku 18-39 lat ta różnica wynosi UWAGA 170 tys.... Zwielokrotnienie liczby samotnych mężczyzn jest też odbiciem sporej ilości samotnych kobiet. Sytuacja samotnych kobiet w miastach jest podobna do sytuacji samotnych facetów na prowincji - nie ma
@niebadzogrem: co oczywiście nie jest pozytywne to też więcej facetów siedzi w więzieniach, jest bezdomnymi alkoholikami, psychicznie chorymi. Oni raczej odpadają z rynku sami z siebie i matematycznie zmniejszają różnice.. A panie autorki książki to nie wiem czy to dobre źródło rzetelnych informacji. Sprawdziłam dane dot. migracji i te różnice jak byly na korzyść kobiet to wynoszace kilkaset osób, w jakimś jednym roku tylko 2 tys.
@navaare: związki z obcokrajowcami są już indywidualna decyzja jednostki niestety, ale też widzę że ilości zawieranyvh małżeństw są mniej więcej rzedu: faceci 2 tys, kobiety 3 tys rocznie.
@Erikaa:

Sytuacja samotnych kobiet w miastach jest podobna do sytuacji samotnych facetów na prowincji - nie ma się z kim sparować.

Nie jest podobna bo i tak faceci przyjeżdżają do miast na imprezy. A różnica w miastach minimalna. Nawet na tych grupach tanecznych jest więcej dziewczyn niż facetów bo dziewczyny najczęściej nic muszą już robić w kategorii wyjścia jeśli mieszkają w miastach stołecznych, chyba że są absolutnie brzydkie/nieogarnięte

Generalnie kłopotem facetów
@mirko_anonim: Tylko, że będąc przegrywem nienawidzisz kobiet i nie zniesiesz odrzucenia przez kobietę więc nie zaczepisz. Gdyby zdali sobie sprawę z tego irracjonalnego leku bycia odrzuconym przez kobietę, co może być zalążkiem relacji z matką i takiej, a nie innej perspektywie odbioru relacji, to może by miał sens Twój wpis. W innym wypadku uderzasz w próżnię, a czym jest bycie odrzuconym przez Polkę, dźwiękiem palonego drewna pod kotłem.
@niebadzogrem chyba 3 "pary" xd
nie sądzisz, że Tinder dla kogoś z niską samoocena może być samobójstwem? To miejsce, gdzie jesteś poddawany najbardziej rygorystycznemu doborowi przez wybredne Julki. Z pewnością będzie komuś przyjemnie, gdy przez 3 miesiące będzie miał 5 par, z botami i paszczurami.

Jeśli nie jest się 6/7-10 to jedyne co można tam spotkać to #!$%@? i irytację, a szansa na znalezienie kogoś sensownego to myślę że przy dobrych wiatrach