Wpis z mikrobloga

  • 1
@Kryspin013: @takjestembordo. No mogą. Ale np Polsat transmituje całą konferencję. A TVN dał jakiegoś typa co jedzie w aucie i od 20min opowiada jaki to obajtek jest zły. Zgodnie z narracja stacji. Naprawdę nie widżecie w tym nic złego? Takie praktyki wam nie przeszkadzają? Nie kole was to w oczy? Serio? I to pewnie ci co niosą sztandar odpolitycznienia mediów w Polsce. Hahahaha
  • Odpowiedz
  • 0
@Ziggy07: konferencja obajtka w tvn24 trwała kilka minut. Jak stacja zorientowała się że obajtek wystawia sobie laurkę to przerwała transmisję z konferencji i szybko połączyła się z redaktorem z wyborczej pytając go o zdanie. W tym samym czasie no na Polsacie była transmitowana dalej konferencja obajtka. Gdzie tu widzisz manipulacje z mojej strony? Takie są fakty.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: @takjestembordo. No mogą. Ale np Polsat transmituje całą konferencję. A TVN dał jakiegoś typa co jedzie w aucie i od 20min opowiada jaki to obajtek jest zły. Zgodnie z narracja stacji. Naprawdę nie widżecie w tym nic złego? Takie praktyki wam nie przeszkadzają? Nie kole was to w oczy? Serio? I to pewnie ci co niosą sztandar odpolitycznienia mediów w Polsce. Hahahaha


@Tomekmoskwa: no to po prostu nie
  • Odpowiedz
@Kryspin013: no właśnie ja rozumiem i popierałem plucie na Tvpis i popieram plucie na TVPO ale według fajnopolaków nie wolno pluć na prywatno propagandę jaką jest TVN ale na pisowską prywatną na propagandę już można
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: ale mordo. Czyli Gazprom może wykupić za gotówkę główne polskie stacje? Bo ich stać zrobić to dzisiaj. I co? Mogą w tych swoich prywatnych stacjach opowiadać brednie typu że Ukraina napadła na Rosję. Bo przecież będą to prywatne stacje. Twoja logika jest głupia i świadczy o tym że nie ogarniasz w demokrację i nie wiesz co składa się na jej fundament.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: no właśnie ja rozumiem i popierałem plucie na Tvpis i popieram plucie na TVPO ale według fajnopolaków nie wolno pluć na prywatno propagandę jaką jest TVN ale na pisowską prywatną na propagandę już można


@Vggh: wolno, tylko nie płaczcie potem, że regulacje są złe xD

@Kryspin013: no prywatna ale przestańcie się do niej tasować, jakoby była obiektywna


@muchatse: kto się do niej tasuje?
  • Odpowiedz