Wpis z mikrobloga

@Chubbei: Z tym, że to dość dobrze działa. Wiele starszych, nieogarniających osób myśli, że ktoś specjalnie do nich pisze te smsy i jest wniebowzięty, że specjalnie do nich się biedronka odzywa.
pokażesz mi zapis gdzie jest to zakazane?


@Chubbei: Art. 288 Kodeksu karnego
§ 1. Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Nie ma za co.
@resuf

nigdy nie szedłem na zakupy dlatego,,m że zachęciła mnie promocja, że masło jest 30 groszy tańsze. Może nie jestem typowym odbiorcą reklam, ale serio ktoś idzie na zakupu w jakieś miejsce, bo mają coś wartego 3 zł w promocji za 2,80?


3 zł to nie (wczoraj miałem kupon na parówki 1+1 gratis, biłem się ze sobą, ale ostatecznie mi się jednak nie chciało iść XD), ale na ostatniej promce na papier
Krupier - @resuf
 nigdy nie szedłem na zakupy dlatego,,m że zachęciła mnie promocja, ...

źródło: temp_file8016982781505586805

Pobierz
@olito

ostatnio w Lydlu płaciłem 2,95 za kostkę masła przy zakupie 3.


A w Biedrze było po 2,75 zł. ( )

Ale też bekę mam z tej ich wojenki. XD
nigdy nie szedłem na zakupy dlatego,,m że zachęciła mnie promocja, że masło jest 30 groszy tańsze. Może nie jestem typowym odbiorcą reklam, ale serio ktoś idzie na zakupu w jakieś miejsce, bo mają coś wartego 3 zł w promocji za 2,80?


@resuf: Kostka masła kosztuje jakieś 5-6 zł, więc jest kilka zł taniej na kostce, a na trzech to już w ogóle to jak 2+1 gratis. Jak ktoś dużo masła używa
Czekam aż uokik w końcu dowali biedronce taką karę, że się w końcu ogarną z tym swoim marketingiem


@Chubbei: Jak w reklamie Plusa mówili "Internet w Plusie jest szybszy od Neostrady" to wszystko było ok?