Wpis z mikrobloga

@resuf:

nigdy nie szedłem na zakupy dlatego,,m że zachęciła mnie promocja, że masło jest 30 groszy tańsze. Może nie jestem typowym odbiorcą reklam, ale serio ktoś idzie na zakupu w jakieś miejsce, bo mają coś wartego 3 zł w promocji za 2,80?


Ja tak chodzę ale tylko w kwestii owoców ale ze Lidla i biedronkę mam w podobnej odległości a promocje się często pokrywają to idę tam gdzie mam ochotę byle
@Chubbei nigdy nie szedłem na zakupy dlatego,,m że zachęciła mnie promocja, że masło jest 30 groszy tańsze. Może nie jestem typowym odbiorcą reklam, ale serio ktoś idzie na zakupu w jakieś miejsce, bo mają coś wartego 3 zł w promocji za 2,80?


@resuf: patrzta jaki ty jesteś alternatywny i jaki bogacz, on nie musi na promocjach kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nigdy nie szedłem na zakupy dlatego,,m że zachęciła mnie promocja, że masło jest 30 groszy tańsze. Może nie jestem typowym odbiorcą reklam, ale serio ktoś idzie na zakupu w jakieś miejsce, bo mają coś wartego 3 zł w promocji za 2,80?


@resuf: Stare baby na emeryturze potrafią całe miasto w poprzek przejechać autobusem, bo gdzieś jest masło 30 groszy taniej. Dla takiego emeryta to dosłownie jak wygrać życie, bo dzięki temu
@WrzeCiOna: @Foxbat pewnie wyraziliście zgodę przy zakładaniu karty Moja Stonka. Ale to nie jest tak, że nie możecie nic zrobić. Zgodę marketingową można w każdej chwili wycofać a biedota ma zasrany obowiązek usunąć numer z bazy.