Wpis z mikrobloga

Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat temu. Telefony to szmelc przegrzewają się i nie działają, telewizory to jeszcze większy szmelc z mulistymi aplikacjami z których się prawie nie korzysta bo to jest dramat i z #!$%@? wejściami na zasilanie które po 9 miesiącach padają.
NIGDY WIĘCEJ GOWNA sony !!!
#sony #kupujzwykopem #polska #telewizory #telefony
rKle - Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat ...

źródło: 20240206_074820

Pobierz
  • 198
Jellyfin już jest? F1TV jest? Youtube bez reklam ze sponsorblockiem jest?


@Leniek: Któryś z systemów wspiera instalowanie takich apek?
Albo np revanced?
@bukszpryt: polecam projektor, tam tego gówna jeszcze nie ma.

@rKle to jest straszne gówno. Zablokował mi się na boot loop tzn. kręcił się w kółko na ekranie startu androida i logo Sony. Na necie jest wprost - bardzo powszechny problem, Sony po ok. 3 latach po prostu odmawia posłuszeństwa i #!$%@? ci w dupę, bo nie wyświetlisz nic na ekranie bez tego. Sprowadziłem identyczny telewizor z połamanym ekranem, wymieniłem płytę główną.
@rKle to ja ci tylko przypomnę przypowieść o Samsungu. Lat temu 10, Samsung wypuścił pierwsze smart tv. Ich bolączka było to, że nie posiadały żadnych zabezpieczeń, co szybko zostało udowodnione przez domorosłych hakerów. Matka miała i nadal ma jeden z tych bubli. Dwa tyg od zakupu: jakieś ciule podpinały się do mikrofonu, sterowały zestawem kinowym, po prostu bailando. Co na to Samsung ? Przygotowal update, który zdezaktywowany wszelkie funkcje sieciowe. Nic nie
@open_or_die: kurde że nikt nie wymyślił portu hdmi, no po prostu zmuszają nas gestapo nad głowami do korzystania z nich. Niestety kupując dzisiaj telewizor musisz się liczyć że część budżetu z telewizora pójdzie do kosza, płacisz za system z ktorego nie korzystasz czy głośników - przynajmniej ja
@mati1990: zależy jaką "treść".

do okazyjnych seriali, czy dużo rzadziej filmów wystarcza mi monitor 27. jakbym miał jakąś dziwną potrzebę czegoś większego, to na szafce obok leży sobie projektor
nie potrzebuje telewizora, ale jakbym miał kupować, to w życiu żadnego "smart" gówna z aplikacjami itp.


@bukszpryt: No super, kup nowy telewizor za 5+ k PLN i w celu obejrzenia filmu czy czegokolwiek na YT łącz go kablem HDMI z laptopem (bo rozumiem screen mirroring to również wymyślna aplikacja).

No a jakbyś chciał muzykę puścić do pewnie kabel jack-jack wchodzi w grę?
@yahoomlody: nie zamierzam wcale telewizora kupować, ale jak już bym coś kupował, to byłby to monitor bez żadnych aplikacji.
nad źródłem obrazu do niego można by się zastanowić.
jak mnie kiedyś naszło na obejrzenie filmu w większym formacie niż na monitorze kompa, to podłączyłem projektor do jakiejś starej maliny i było to wystarczające rozwiązanie.
jakbym miał więcej oglądać, to malinę wymieniłbym na jakąś nowszą wersję albo jakiś mini pc